Reklama
placeholder
News

Antek Królikowski pierwszy raz tak otwarcie o nowej partnerce. 'Przetrwaliśmy najgorsze'

Antek Królikowski pierwszy raz tak otwarcie o nowej partnerce. 'Przetrwaliśmy najgorsze'

fot. Instagram.com/antek.krolikowski

Reklama
Reklama
placeholder

Antek Królikowski po raz pierwszy tak dużo powiedział na temat partnerki. Aktor udzielił wywiadu, który dotyczył m.in. związku.

Antek Królikowski gorzko o ślubie z Joanną Opozdą. Nawet nie zamieszkali ze sobą? >> 

Od wielu miesięcy mówi się o burzliwym rozstaniu Antka Królikowskiego z Joanną Opozdą i relacjach gwiazdora z synem. W rozmowie z dwutygodnikiem Party zapowiedział, że będzie dążył do sprawowania naprzemiennej opieki nad chłopcem. Królikowski na razie ma mieć możliwość widywania 7-miesięcznego Vincenta raz w tygodniu.

W wywiadzie dla Party Królikowski otworzył się też na temat nowej miłości. Przypomnijmy, że Antek Królikowski i Joanna Opozda wzięli ślub 7 sierpnia 2021 roku. Kilka miesięcy później media obiegła wiadomość, że ich związek dobiegł końca, a Antek Królikowski związał się z inną kobietą.

Antek Królikowski o nowej partnerce i związku

Cieszę się, że nie jest osobą publiczną, a wręcz stroni od show-biznesu i skupia na własnych celach. Jest moim aniołem. Jestem jej wdzięczny za każdy dzień, bo trwa przy mnie, a nie miała i nie ma lekko. Gdyby nie ona, mógłbym nie mieć siły, żeby poradzić sobie ze wszystkimi problemami, które nagle spotęgowały się jak nigdy wcześniej. (...) Razem poradzimy sobie ze wszystkim. Dosłownie wszystkim. Przetrwaliśmy najgorsze i wierzę, że teraz będzie już tylko lepiej – powiedział Party aktor.

Antek Królikowski o chorobie. Dlaczego ją ukrywał i dlaczego w końcu o niej powiedział? >> 

Antek Królikowski miał zdradzić, że zamierza „spełniać zawodowe cele” z partnerką.

Będę je realizował z Izą, która przez to medialne zamieszanie związane z publikacją fałszywych wiadomości również musi szukać nowej pracy – cytuje słowa Królikowskiego w Party m.in. portal Pomponik.

W nowym wywiadzie 33-latek wspominał o swojej chorobie i przyznał, że w jakimś sensie „miłość go uzdrowiła”.

(…) Najważniejsze, że ten proces wciąż trwa. Według azjatyckich wierzeń SM (stwardnienie rozsiane) to „choroba miłości”. Teraz myślę, że coś w tym może być. Moje życie miłosne było... cóż... szalone? Jednak jestem wdzięczny za każdą relację, bo doprowadziła mnie do tego, gdzie dziś jestem. Wiem, kim jestem, dokąd zmierzam i cieszę się, że mam obok siebie odpowiednią osobę – powiedział na łamach Party.

Antek Królikowski ujawnił, że choruje na stwardnienie rozsiane w 2022 roku, w programie Przez Atlantyk. Usłyszał diagnozę w 2016 roku.

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama