News

U Królikowskiego seria zapłakanych zdjęć Opozdy w ciąży. Najpierw "to za wiele dla normalnego faceta", a za chwilę "konto zhakowane"

U Królikowskiego seria zapłakanych zdjęć Opozdy w ciąży. Najpierw "to za wiele dla normalnego faceta", a za chwilę "konto zhakowane"

fot. instagram.com/antek.krolikowski / fot. instagram.com/asiaopozda

Antoni Królikowski na Instagramie 29 marca 2023 r. późnym wieczorem miał na swoim InstaStory opublikowane nagranie oraz zdjęcia Joanny Opozdy w bardzo trudnych chwilach z wymownymi podpisami. Widzowie byli w szoku, bo materiały były po prostu bardzo intymne, spowodowane nie tylko ciążową huśtawką nastrojów aktorki, ale też zapewne niestabilą sytuacją w związku z aktorem. Po kilkudziesięciu minutach wszystko zostało usunięte, a sam Królikowski oświadczył, że nie on to publikował, a jego konto zostało chwilowo przejęte i w sumie to nie miał świadomości o istnieniu tych materiałów i sam jest w szoku. Co dokładnie się wydarzyło? 

Królikowski i Opozda - nowy rozdział konfliktu

Burzliwa relacja Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy powraca co jakiś czas jak bumerang – głównie za sprawą kolejnych nagłych wpisów aktora w mediach społecznościowych. Tym razem na profilu Królikowskiego na Instagramie można było obejrzeć m.in. wideo, na którym zapłakana Opozda w 7. miesiącu ciąży nagrywa wiadomość dla swojego nienarodzonego jeszcze synka. Wyraźnie zdruzgotana kobieta opowiada o tym, jak bardzo czuje się samotna w ciąży, że jest jej ciężko, a sytuacja między nią a mężem, który zamiast z nią to spędza czas na nagrywaniu programu i z przyjaciółmi, ją przerasta. 

Antek Królikowski – wideo płaczącej Asi Opozdy i zdjęcia na jego Instagramie

Nagranie zostało opatrzone opisem, którego nie przytaczamy w całości ze względu na niezbyt fortunne określenia względem ciężarnej aktorki, które zostały tam zamieszczone.

  • Cała prawda o mojej (...) byłej żonie, prowadziła pamiętnik dla naszego synka bo uważała, że może (...)

Na InstaStory Królikowskiego pojawiła się też seria zdjęć zapłakanej Asi Opozdy, którym towarzyszyły opisy, jak: 

  • Przez 9 miesięcy dostawałem takie zdjęcia.
  • Mam dużo empatii ale takie coś to za wiele dla każdego zdrowego normalnego faceta.
  • Takich zdjęć i filmów mam całą masę. Codziennie mnie wyzywała, ciągle chciała żebym spędzał z nią czas.
  • To już nie była osoba w której się kiedyś zakochałem, każdy ma swoje granice, starałem się, robiłem jej zakupy, chodziłem z nią do lekarza, spełniałem zachcianki.
  • Stosowała wobec mnie przemoc werbalną i fizyczną. Nie raz nie dwa dostałem od niej w twarz.
  • Więc nie osądzajcie mnie bo nie byliście w moich butach i nie wiecie jak ciężko było z nią wytrzymać. I mimo że kocham swojego syna wiem ze szczelsiwi rodzice to szczęśliwe dziecko.

Antoni Królikowski i słynna Izabela na wspólnym zdjęciu. Już się nie ukrywają? >>

Z szacunku do Joanny Opozdy nie publikujemy ani wideo, ani zdjęć z wyżej wymienionymi podpisami. Przypomnijmy, że aktorka ma za sobą ciążę z komplikacjami, a jej stan zdrowia niestety ciężko można było nazwać „błogosławionym”. Dodajmy również, że zdjęcia, które trafiły na profil Królikowskiego pokazują, że przyszła mama była również w złym stanie psychicznym. Śmiemy domniemywać, że te wspomniane „zrobione zakupy” i „chodzenie do lekarza” ze swoją żoną i matką swojego nienarodzonego powinny to zmienić, a Asia mogłaby (czego życzymy każdej przyszłej mamie) na fotkach z okresu ciąży być zawsze promienna, uśmiechnięta i tryskać radością. 

Po jakimś czasie z profilu Królikowskiego zniknęły jednak zarówno nagranie jak i zdjęcia, a zastąpiło je poniższe oświadczenie, że konto Antka zostało zhakowane, treści tam zamieszczone widzi po raz pierwszy i zamierza on namierzyć „sprawcę” przy pomocy organów ścigania. 

Joanna Opozda – oświadczenie dot. wideo i zdjęć z profilu Królikowskiego

Joanna Opozda odpowiedziała na rewelacje z profilu Królikowskiego (pisownia oryginalna):

  • Nagranie które dodał Antek było prywatne, osobiste, INTYMNE. Byłam wtedy w ciąży… dopiero co wyszłam ze szpitala… w akcie rozpaczy i samotności nagrywałam taki powiedzmy… „pamiętnik audio”…. Szczerze? Miałam nadzieje, że te materiały nigdy nie ujrzą światła dziennego… wiem, że na nagraniu mówiłam do swojego dziecka…. ale tak polecił mi mój terapeuta…. Wypowiadanie na głos pewnych rzeczy miało przynosić mi ukojenie, swojego rodzaju ulgę.

Dalej aktorka opisuje ciężkie przeżycia: od poczucia bycia samotną w ciąży, przez ciężką depresję, pobyty w szpitalu, romans męża, trudność w porozumieniu się z jego rodziną. Całość przeczytacie pod tekstem, ale pamiętajcie, że czytacie na własną odpowiedzialność – wiadomość od Joanny Opozdy może wbić w fotel, opis jej przeżyć jest bardzo przykry.

Opozda odniosła się również do informacji, jakoby konto Królikowskiego zostało zhakowane. 

  • Kiedy ktoś hakuje twoje koto mija trochę czasu zanim znowu masz do niego dostęp!!!!!

Joanna Opozda i Antek Królikowski jeszcze długo będą małżeństwem? Do rozwodu daleka droga >>

 

Jeśli szukacie wsparcia i nie wiecie do kogo się zgłosić, możecie zadzwonić pod bezpłatny numer zaufania:

Numer telefonu zaufania dla dzieci i młodzieży – 116 111 (czynny całą dobę).

Numer telefonu zaufania dla dorosłych – 116 123 (czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 14.00-22.00).


 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.