Reklama
placeholder
News

Antoni Królikowski: policja zatrzymała prawo jazdy aktora. Kiedy dalsze informacje w sprawie?

Antoni Królikowski: policja zatrzymała prawo jazdy aktora. Kiedy dalsze informacje w sprawie?

fot. Instagram: @antek.krolikowski

Reklama
Reklama
placeholder

Antoniemu Królikowskiemu zabrano prawo jazdy po tym, jak został zatrzymany przez policję. Kiedy może je odzyskać i pojawią się nowe informacje w jego sprawie?

Antek Królikowski wydał oświadczenie po zatrzymaniu przez policję. Był pod wpływem narkotyków? >>

Antoni Królikowski: policja zatrzymała prawo jazdy aktora

Informacja o zatrzymaniu Antoniego Królikowskiego pojawiła się w mediach 18 lutego 2023 roku. Aktor potwierdził ją na swoim profilu na Instagramie i odniósł się do tego, że jego test na obecność narkotyków wyszedł pozytywnie. Antoni Królikowski wyjaśnił, że test wykrył THC, ponieważ regularnie stosuje medyczną marihuanę do wspomagania swojego leczenia. W 2016 roku u aktora zdiagnozowano stwardnienie rozsiane. 

Zostałem zatrzymany do kontroli, alkotest wykazał, że jestem trzeźwy, jednak narkotest wykrył THC, którym wspomagam swoje leczenie i którego używałem poprzedniego wieczoru. Wykonano badanie krwi, oczekujemy na wyniki. (...) Chciałbym zaznaczyć, że nie zażywam narkotyków, co wykazały dzisiejsze testy, więc bardzo proszę o zaprzestanie pomówień.

Dziewczyna Królikowskiego wymownie komentuje jego zatrzymanie przez policję. 'Smacznej kawusi' >>

Ze względu na jazdę pod wpływem środków odurzających policja zabrała Antoniemu Królikowskiemu prawo jazdy. Informacje przekazała Marta Sulowska z Komendy Rejonowej Policji w Warszawie: 

Kierowca został przebadany pod kątem alkoholu. Był trzeźwy. Natomiast narkotest wykazał, że znajduje się pod wpływem środków odurzających. Podczas interwencji policjantów zatrzymano również prawo jazdy mężczyźnie. Czynności trwają. Czekamy na wynik badania krwi. 

Dalsze informacje w sprawie Antoniego Królikowskiego poznamy najprawdopodobniej po tym, jak jego wyniki badania krwi będą już znane, co może potrwać do kilku tygodni. 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama