News

Tragedia na festiwalu. Wokalista zastrzelony na scenie

Tragedia na festiwalu. Wokalista zastrzelony na scenie

Fot. YouTube.com/Apes of God

Tragedia na festiwalu Green Metal Concert. Wokalista, który był jedną z gwiazd imprezy, został zastrzelony na scenie. Artysta zmarł w wieku 27 lat.

Kolejna śmierć na festiwalu. Nie żyje 24-latek >> 

Cesar Canales nie żyje

Wokalista metalowego zespołu Apes of God nie żyje. Cesar Canales został zastrzelony w sobotę, 3 sierpnia 2019 roku, w mieście Armenia (Salwador). Do tragedii doszło w czasie występu Apes of God na festiwalu Green Metal Concert. W pewnym momencie ktoś z uczestników imprezy strzelił w kierunku sceny. Canales został postrzelony w głowę i zginął na miejscu. 

Źródła podają, że za morderstwo wokalisty odpowiada  36-letni Wilber Isidro Orellana Martinez. Mężczyzna został zatrzymany przez policję 4 sierpnia 2019 roku. Śledczy badają motywy zbrodni. 

Polski raper nie żyje. Miał 33 lata >> 

Kilka dni po tragedii, do której doszło w czasie festiwalu, członkowie grupy  Apes of God wydali oświadczenie. Poinformowali, że są wstrząśnięci tym co się wydarzyło i prawdopodobnie zakończą działalność. 

Mówi się, że Wilber Isidro Orellana Martinez, który zastrzelił 27-letniego Canalesa, mógł należeć do gangu, który działa w Salwadorze. Warto dodać, że państwo jest uznawane za jedno z najbardziej niebezpiecznych na świecie, przede wszystkim ze względu na bardzo wysoki wskaźnik działalności przestępczej i zabójstw.

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Apes Of God Death/Thrash Metal from El Salvador. #deathmetal #deaththrashmetal

Post udostępniony przez Apes Of God (@apesofgodband)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Apes Of God (@apesofgodband)

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj