News

Chciał zaatakować innego kierowcę, ale szybko pożałował, że wyszedł ze swojego auta

Chciał zaatakować innego kierowcę, ale szybko pożałował, że wyszedł ze swojego auta

Fot. YouTube.com/De Telegraaf

Mężczyzna chciał zaatakować innego kierowcę, ale szybko pożałował, że wyszedł ze swojego auta. Dlaczego? Zobaczcie nagranie z całej sytuacji.

Papież Franciszek 'lajkuje' zdjęcia modelek? 'Przynajmniej pójdę do nieba' >> 

Ten kierowca na pewno zapamięta przejażdżkę swoim samochodem na długo. Do dość nietypowej sytuacji doszło jakiś czas temu na jednej z holenderskich dróg. 

Kierowca auta marki Audi A3 chciał wyprzedzić innego kierowcę, który prawidłowo poruszał się po prawym pasie ruchu. Ten nie chciał wpuścić spieszącego się samochodu. Mężczyzna, który jechał audi A3 mocno się zirytował, zaparkował na środku drogi i wyszedł do osoby kierującej autem. W samochodzie była aktywna kamera.

Jak się okazało, rozemocjonowany kierowca audi zapomniał o… zaciągnięciu hamulca postojowego w swoim pojeździe. Kiedy tylko wyszedł, samochód, który jest wart około 100 tysięcy złotych, zaczął się staczać. Mężczyzna szybko się zorientował i zaczął gonić odjeżdżające auto. Po chwili wsiadł do niego i odjechał. 

Demi Lovato ma krótkie włosy. Ale zmiana! >>

Wideo z wydarzenia szybko obiegło internet i stało się bardzo popularne, z pewnością nie tylko wśród kierowców. 

Filmik, na którym możecie zobaczyć opisywaną sytuację znajdziecie niżej.

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.