News

Czy Audioriver 2021 się odbędzie? Mamy odpowiedzi na najważniejsze pytania

Czy Audioriver 2021 się odbędzie? Mamy odpowiedzi na najważniejsze pytania

fot. materiały prasowe

Czy Audioriver 2021 się odbędzie? Mamy odpowiedzi na najważniejsze pytania, które zadają sobie fani festiwalu.

The Weeknd: koncert w Polsce ogłoszony! [DATA, MIEJSCE, BILETY] >>

Wielu z nas zastanawia się czy w 2021 roku imprezy muzyczne w Polsce się odbędą, czy też zostaną odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Organizatorzy Audioriver – jednego z najważniejszych festiwali muzycznych w Polsce – postanowili wydać komunikat i odpowiedzieć na najważniejsze kwestie związane z tegoroczną edycją wydarzenia.

Audioriver 2021 – data. Kto wystąpi?

15. edycja Audioriver ma odbyć się w dniach 23-25 lipca 2021 roku w Płocku. Wśród ogłoszonych do tej pory artystów, którzy wystąpią na festiwalu są:

  • Baasch,
  • BICEP live,
  • Gorgon City,
  • The High Contrast Band,
  • Len Faki,
  • Mathame,
  • Paula Temple b2b SNTS.

Audioriver 2021 się odbędzie?

Na ten moment zakładamy, że festiwal się odbędzie. Jego formułę będziemy dostosowywać do aktualnych warunków, przygotowujemy się na różne scenariusze. Na ten moment jest jednak za wcześnie, aby przedstawiać konkretne rozwiązania. (…) – czytamy.

Organizatorzy przekazali, że jakiekolwiek zmiany dotyczące tegorocznego wydarzenia, będą komunikowane tak szybko, jak to możliwe.

Audioriver 2021 – program festiwalu

Chociaż do tej pory ogłoszono jedynie kilku z ponad setki artystów, potwierdzeni są niemal wszyscy wykonawcy, którzy mają wystąpić na najbliższej edycji Audioriver. Kolejne ogłoszenia są wstrzymane ze względu na niejasną sytuację dotyczącą festiwali, klubów i innych imprez.

O tym czy zaproszeni artyści pojawią się na Audioriver 2021 zdecyduje wiele czynników. Formuła wydarzenia będzie musiała być dostosowana do obowiązujących przepisów dotyczących imprez masowych. 

Audioriver 2021 – teren i organizacja

Plany organizacyjne są w przygotowaniu od dawna i uwzględniają m.in. większą liczbę bramek wejściowych oraz pomysły na udogodnienia na terenie festiwalu. Od końcówki 2019 roku pracujemy nad projektami scen, multimediów i dekoracji. Nie wiemy jeszcze, jak będą wyglądać regulacje dotyczące imprez masowych na najbliższe lato, ale jesteśmy przygotowani do zorganizowania festiwalu w jak najlepszych warunkach, niezależnie od jego formuły – podano w komunikacie dotyczącym festiwalu w 2021 roku.

Grammy 2021: nominacje. Dua Lipa, Taylor Swift – kto jeszcze? >>

Audioriver 2021 – bilety

Większość tych osób, które wcześniej kupiły bilety na przełożoną, 15. edycję Audioriver, zachowały swoje wejściówki. Organizatorzy zapewniają, że w przypadku zmian dotyczących tego roku, razem z dystrybutorem biletów ebilet.pl, będą informować o możliwych rozwiązaniach – również tych zawierających możliwości wymiany (w przypadku zmiany formuły festiwalu) lub zwrotów wejściówek. 

Audioriver 2021 – warunki epidemiologiczne

Pojawiają się pytania czy na teren festiwalu będą mogły wejść jedynie osoby zaszczepione lub te, które przedstawią dowód na aktualny negatywny test na obecność COVID-19. Jak czytamy w komunikacie przygotowanym przez Audioriver, w tej chwili nie ma jasnych informacji o tego typu regulacjach ze strony organów państwowych. Wprowadzenie takich rozwiązań na festiwalu zależy od obowiązujących przepisów dotyczących imprez masowych.

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.