News

Audioriver 2022 – rozpiska godzinowa i program festiwalu

Audioriver 2022 – rozpiska godzinowa i program festiwalu

fot. materiały prasowe

Data Audioriver Festival 2022 to 29-31.07. Święto fanów muzyki elektronicznej odbywa się w Płocku.

Dokładny harmonogram Audioriver Festival 2022 już jest!

Audioriver 2022 – line up, kto wystąpi, bilety >> 

Audioriver 2022 – program

Program 15. edycji Audioriver jest imponujący. Organizatorzy zapowiadają występy ponad stu artystów i artystek oraz Audioriver Sobótka, czyli darmową część dzienną pełną spotkań, dyskusji i oczywiście muzyki.

Audioriver zakończy Sun/Day, czyli „prawdopodobnie jedna z najpiękniejszych dziennych imprez w Polsce”.

Audioriver 2022 – Sobótka: program. Kto weźmie udział? >> 

AUDIORIVER 2022 – harmonogram, godziny

Piątek, 29.07

MAIN STAGE: 

  • 19:00 - 20:20 Skarby
  • 20:30 - 21:30 Vacos Malcolm
  • 21:30 - 22:30 Ross From Friends live
  • 22:45 - 00:00 WhoMadeWho
  • 00:45 - 01:45 The Blaze
  • 02:00 - 04:30 Solomun

VJs: FTVision + Lola Haze

CIRCUS TENT: 

  • 19:00 - 21:00 Seb & Rodrigezz
  • 21:00 - 22:00 An On Bast live
  • 22:00 - 00:00 Mathame
  • 00:00 - 02:00 Mind Against
  • 02:00 - 03:00 Robert Hood live
  • 03:00 - 04:45 Len Faki
  • 04:45 - 06:30 Joyhauser

VJs: Pushka Studio

STUDIO: 

  • 19:00 - 21:00 Senthia
  • 21.00 - 23.00 Enigmatic
  • 23:00 - 00:45 Magit Cacoon
  • 00:45 - 02:45 Gorgon City
  • 02:45 - 04:15 Ben Böhmer live
  • 04:15 - 06:30 Adriatique

KOSMOS:

  • 19:00 - 20:30 Aksamit
  • 20:30 - 22:00 AGIM / Jurek Przeździecki live
  • 22:00 - 23:00 Neon Chambers live
  • 23:00 - 01:00 Dasha Rush b2b Błażej Malinowski
  • 01:00 - 02:30 Alignment
  • 02:30 - 04:30 Paula Temple b2b SNTS
  • 04:30 - 06:00 I Hate Models
  • 06:00 - 07:00 Sept

VJs: Tving Stage Design

HYBRID TENT: 

  • 19:30 - 21:30 Wax + K-Size
  • 21:30- 22:30 Pola & Bryson
  • 22:30 - 23:30 Tim Reaper
  • 23:30 - 00:30 Kasra
  • 00:30 - 01:30 S.P.Y ft. LowQui
  • 01:30 - 02:30 Wilkinson ft. MC Ad-Apt
  • 02:30 - 03:30 Friction ft. Linguistics
  • 03:30 - 04:30 A.M.C ft. Phantom
  • 04:30 - 05:30 Redpill
  • 05:30 - 06:30 Ginee

VJs: VISUALISM (FkS x EYE)

COLOUR STAGE: 

  • 19:30 - 21:00 nuarrrrr
  • 21:00 - 22:30 Filip Sonik b2b Mihvu
  • 22:30 - 00:15 Peach
  • 00:15 - 02:15 Horse Meat disco
  • 02:15 - 04:00 Octo Octa
  • 04:00 - 06:00 Cormac

CHILLOUT: 

  • 21:00 - 23:30 ANE
  • 23:30 - 02:00 Foxall
  • 02:00 - 03:30 IKARVS live
  • 03:30 - 06:00 Kapoor

Sobota, 30.07

MAIN STAGE: 

  • 19:30 - 20:50 Earth Trax
  • 21:00 - 22:00 Baasch
  • 22:15 - 23:15 Sevdaliza
  • 23:45 - 01:00 BICEP live
  • 01:15 - 02:15 Satori and The Band From Space
  • 02:30 - 03:30 KAS:ST live
  • 03:45 - 04:45 Sarapata live

VJs: FTVision + Lola Haze

CIRCUS TENT: 

  • 19:00 - 20:30 Joana & Keytov
  • 20:30 - 22:00 Beskres
  • 22:00 - 23:45 Eli & Fur
  • 23:45 - 01:30 Yotto
  • 01:30 - 03:15 Hot Since 82
  • 03:15 - 05:00 Alan Fitzpatrick
  • 05:00 - 07:00 Marco Bailey b2b Deas

VJs: Pushka Studio

STUDIO: 

  • 19:00 - 20:45 Piotr Ho b2b Kuak
  • 20:45 - 22:30 Terr
  • 22:30 - 00:15 DJ Holographic
  • 00:15 - 02:00 Echonomist
  • 02:00 - 04:00 Jimi Jules b2b Trikk
  • 04:00 - 07:00 Ame b2b Dixon

KOSMOS: 

  • 19:30 - 21:00 MKO
  • 21:00 - 22:45 Elli Acula
  • 22:45 - 00:00 Planetary Assault Systems live
  • 00:00 - 01:45 Dr. Rubinstein
  • 01:45 - 03:30 LSDXOXO
  • 03:30 - 05:30 Viper Diva (Shlømo & Hadone)
  • 05:30 - 07:00 Penera

VJs: Tving Stage Design

HYBRID TENT: 

  • 19:30 - 21:30 Negativ
  • 21:30 - 22:30 Something Something
  • 22:30 - 23:30 Bcee
  • 23:30 - 00:30 Fred V
  • 00:30 - 01:30 DJ Fresh ft. Messy MC
  • 01:30 – 02:30 Harriet Jaxxon
  • 02:30 - 03:30  Neonlight
  • 03:30 - 04:30  Zardonic & Fickle6 pres. Takeover
  • 04:30 - 05:30  Burr Oak
  • 05:30 - 06:30  Shandrill

VJs: VISUALISM (FkS x EYE)

COLOUR STAGE: 

  • 19:30 - 21:30 Ola Teks
  • 21:30 - 23:30 Catz ‘N Dogz
  • 23:30 - 01:15  Alinka
  • 01:15 - 03:00  Roi Perez
  • 03:00 - 04:45 Patrick Mason
  • 04:45 - 06:30 Monster

CHILLOUT: 

  • 21:00 - 00:00 Deaf Can Dance
  • 00:00 - 02:00 Raidho
  • 02:00 - 04:00 Kuba Korta
  • 04:00 - 06:00 kEczuP

Audioriver 2022 Sobótka 

 Piątek, 29.07

OLD MARKET SQUARE: 

  • 18:30 -19:30  Matt S
  • 19:30- 20:30  Vidno

 Sobota, 30.07

OLD MARKET SQUARE: 

  • 12:00 - 13:30   Marika Srbinovska
  • 13:30 - 15:00   Rafa’EL live
  • 15:20 - 17:00   Prismode & Solvane
  • 17:40 - 19:30   kappa e ravve

Audioriver 2022 – dyskusje i panele

  • 13:00-14:00 Dziennikarstwo muzyczne pod ścianą
  • 14:15-15:15 Odpowiedzialność społeczna w świecie kultury – obowiązek czy przekraczanie granic artystycznej twórczości?
  • 15:30-16:30 20 lat rynku festiwalowego, 2. lata pandemii – branżowe podsumowania przyszłości festiwali muzycznych i koncertów.
  • 16:45-17:45 Współczesne priorytety a festiwale muzyczne: tolerancja, prawa człowieka i zdrowie psychiczne – w jakiej kolejności?
  • 18:00-19:00 Racjonalna polityka narkotykowa – metody i konsekwencje społeczne

Audioriver 2022 Sun/Day

Niedziela, 31.07

Theater In The Woods:                

  • 11:00 - 14:00 ABEDI
  • 14:00 - 16:30 Leon b2b Glasse
  • 16:30 - 18:00 Carlita
  • 18:00 - 19:30 Yulia Niko
  • 19:30 - 22.00 Damian Lazarus

Park Stage:                   

  • 11:30 - 13:00 Duszne Granie
  • 13:00 - 14:45 Thalo Santana
  • 14:45 - 16.30 Thabo
  • 16:30 - 18:15 Elkka
  • 18:15 - 20:00 Dan Shake
  • 20:00 - 22:00 Mall Grab

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.