Reklama
placeholder
News

Aveira to polskie Little Mix? Oto debiutancki singiel 'Inferno'

Aveira to polskie Little Mix? Oto debiutancki singiel 'Inferno'

fot. YouTube.com/ID Records

Reklama
Reklama
placeholder

Inferno to pierwszy singiel utalentowanego tercetu o nazwie Aveira. Taneczno-klubowe rytmy i energiczny, rozrywkowy klip – tak wymyśliły to sobie Domi, Daruu i Kiawi. Dziewczyny stawiają na harmonię i świetnie ze sobą współbrzmią czego właśnie dowodem jest ich pierwszy singiel.

Wokalistki inspirują się największymi przebojami takich zespołów jak Little Mix czy nieistniejącego już Fifth Harmony. Singiel Inferno to wyjątkowa historia, w której każdy odnajdzie coś dla siebie – o naszych błędach, niezamkniętych sprawach, o strachu, który nieustannie do nas powraca i z którym trzeba się w końcu skonfrontować.

Dziewczyny mają już za sobą liczne sukcesy zarówno na polskich, jak i zagranicznych festiwalach. Wcześniej jako zespół De Facto występowały z Justyną Steczkowską, Zakopower, Norbim i Marią Sadowską, teraz jednak otwierają nowy etap w swojej karierze jako Aveira.

ATB, Topic i A7S w nowej wersji hitu 9PM (Till I Come)! Lepsza niż oryginał? >>

Wiele nauczyła nas piosenka aktorska czy jazz. Od tego zaczęłyśmy i do tego wciąż wracamy, eksperymentując z innymi rodzajami muzyką – współczesną, klubową, elektroniczną… Właśnie dlatego nasza muzyka jest – i będzie – czymś wyjątkowym – czego jeszcze w Polsce nie było! – mówią dziewczyny z zespołu Aveira.

Dziewczyny są zdeterminowane by podbić serca polskich słuchaczy energicznym singlem Inferno, do którego powstał nie mniej żywiołowy teledysk bogaty w ciekawe sceny i stylizacje. Klip pełen jest też metafor adekwatnych do czasów współczesnych.

Jak Wam się podoba Inferno?


 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama