Reklama
placeholder
News

Babie Lato to odpowiedź na Męskie Granie! Kto w składzie i jak brzmi pierwsza piosenka?

Babie Lato to odpowiedź na Męskie Granie! Kto w składzie i jak brzmi pierwsza piosenka?

fot. Materiały prasowe

Reklama
Reklama
placeholder

Babie Lato to międzypokoleniowy projekt specjalny, w ramach którego na jednej scenie spotykają się ambasadorki różnych światów muzycznych. Pięć inspirujących i wyjątkowych artystek tworzy istną  kumulację odmiennych historii i doświadczeń, które są otulone subtelną czułością i zahartowaną, bezkompromisową kobiecością. 

Babie Lato staje naprzeciwko Męskiego Grania, ale oba te projekty mimo różnych stylów, mają niesamowitą energię i  vibe oraz uczestniczą w nich obecnie najbardziej topowe nazwiska polskiej sceny muzycznej. 

Męskie Granie: piosenka 2023 już znana! [TELEDYSK] >>

Babie Lato - skład 

Natalia Kukulska objęła rolę opiekunki artystycznej w premierowej odsłony projektu i zaprosiła do współpracy wokalistki, które są silnymi osobowościami nie tylko na scenie, ale również w życiu. Nie boją się śmiało wyrażać swojego zdania.

Babie Lato tworzą: 

  • Natalia Kulska
  • Margaret
  • Bovska
  • Maery Spolsky
  • Zalia 

Babie Lato - repertuar

Artystki zaprezentują na scenie imprezowe utwory o letnim klimacie, łączące różne style muzyczne takie jak klubowy i funky z dodatkiem house'owych dźwięków z lat 90., soulu i R&B. Wokalistki wykonają zarówno swoje autorskie single, jak i znane piosenki ze światowego repertuaru. W trakcie ponad godzinnego koncertu na scenie będzie towarzyszyć im 13-osobowy skład muzyków, specjalnie stworzony na potrzeby tego projektu. Wspólnie zaprezentują utwory w nowych aranżacjach koncertowych oraz nieoczywistych mashupach. Całość będzie stanowiła syntezę kobiecej energii i letniego chilloutu.

Koncerty projektu Babie Lato będą miały miejsce w ramach trasy koncertowej o nazwie Letnie Brzmienia 2023. 

Babie Lato - Cudowne lata, singiel i teledysk 

Cudowne Lata to pierwszy utwór z projektu Babie Lato, który miał swoją premierę 23 maja 2023 roku. Jest to piosenka pełna radości, pozytywnej energii i wakacyjnego nastroju. Artystki, za pomocą wspólnych słów, bezpośrednio zwracają się do swoich słuchaczek i słuchaczy: 

Złap to, co ci przynosi czas

Może właśnie to cudowne lata?

Wszystko w sobie masz!

Głównym przesłaniem piosenki Cudowne lata, autorstwa Natalii Kukulskiej i producenta Archie Schevsky'ego, jest zachęta do odgrywania głównej roli w swoim życiu i konsekwentnego podążania wyznaczoną drogą. Utwór przypomina nam, że czekanie na 'cudowne lata' może spowodować, że nie dostrzeżemy wartości i piękna, które są obecne tu i teraz. Wskazuje on na konieczność łapania chwil i czerpania radości z życia, w którym to my jesteśmy najważniejsi, ponieważ wszystko, czego potrzebujemy, znajduje się w nas samych. 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama