News

Bad Boy: Patryka Vegi kuriozalna wymiana zdań z policją [WIDEO]

Bad Boy: Patryka Vegi kuriozalna wymiana zdań z policją [WIDEO]

fot. youtube.com/Patryk Vega

Patryk Vega opublikował na swojej facebookowej stronie nietypowy apel. Filmik jest skierowany do... Polskiej Policji. O co chodzi?

Bad Boy - film Vegi

Już 21 lutego 2020 roku na ekrany kin wchodzi nowy film Patryka Vegi, Bad Boy. Będzie to historia o patologiach w polskich klubach piłkarskich. Produkcja poruszy kwestię agresji na stadionach, ustawiania meczy czy powiązań z mafią. W filmie zobaczymy Macieja Stuhra, Antka Królikowskiego, Piotra Stramowskiego, a także Sławomira Peszko i Kamila Grosickiego.

Bad Boy - Stramowski, Peszko i Grosicki. Patryk Vega pokazuje nowe fragmenty >>

Bad Boy - Patryk Vega i Polska Policja

Niedawno w mediach pojawiły się informacje, że jedna z bohaterek filmu Bad Boy jest inspirowana Magdaleną Kralką, czyli kobietą, której zostały postawione zarzuty kierowania grupą przestępczą związaną z środowiskiem pseudokibiców i handlem narkotykami na skalę masową. Jest ścigana przez Interpol.

Vega bardzo szybko zdementował plotkę. W filmiku, który umieścił na Facebooku tłumaczy, że bohaterka portretowana przez Katarzynę Zawadzką nie jest wzorowana na Kralce.

-[...] Chciałem oświadczyć, że postać kobieca w moim filmie jest fikcyjna i nie ma żadnego związku z Kralką. Nie zmienia to oczywiście faktu, że chętnie zaproszę Magdę na premierę "Bad Boya". Wiem, że boi się przyjechać do Polski, bo pójdzie siedzieć i straci swoje luksusowe życie, dlatego chciałem powiedzieć, że w odróżnieniu od policji, zapraszam Magdę nie klasą ekonomiczną, tylko biznesem - powiedział.

Bad Boy - zwiastun nowego filmu Vegi. Peszko i Grosicki w obsadzie! >>

Kilka dni później Patryk Vega wstawił kolejny film, w którym wystosował prośbę do Polskiej Policji. Reżyser oświadczył, że nadal stara się ściągnąć Magdalenę Kralkę na premierę swojego filmu i prosi policję o zatrzymanie kobiety dopiero po premierze. 

-[...] Mam prośbę nie wrzucajcie granatów hukowych do sali kinowej, tylko zawińcie Magdę dopiero na bankiecie po filmie, jak już będzie znieczulona przez Grosika i Peszkina.

Co ciekawe, funkcjonariusze policji nie czekali z odpowiedzią. Na facebookowym profilu Polskiej Policji został opublikowany film, z odpowiedzią na nagranie Vegi. 

Mamy nadzieję, że Magdalena Kralka film obejrzy. My z naszej strony wysłaliśmy zaproszenie, przygotowaliśmy bilet lotniczy, no i gwarantujemy powrót do kraju w pięknym, wojskowym samolocie z przystojnymi chłopakami z wydziału konwojowego i naszymi kontrterrorystami. Przygotowana też już jest biżuteria. To piękne bransoletki. Tylko czekamy z otwartymi ramionami, aby już tu w Polsce przywitać. Służba więzienna również przyłączyła się do nas i zagwarantowała piękny pokój z widokiem na morze w luksusowych warunkach z 24-godzinną ochroną, każdy dzień w roku - powiedział rzecznik prasowy Komendanta Głównego Policji insp. Mariusz Ciarka.

Bad Boy - Patryk Vega wrzuca do sieci zakulisowe wideo z Maciejem Stuhrem >>

Myślicie, że Magdalena Kralka skorzysta z zaproszenia i pojawi się na premierze? ;)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj