News

Baranovski: nowy klip z udziałem top modelki! 'Lubię być z nią' będzie hitem?

Baranovski: nowy klip z udziałem top modelki! 'Lubię być z nią' będzie hitem?

materiały prasowe Warner Music Poland/Dagmara Szewczuk @dagsoon

Po prawie roku od premiery debiutanckiego albumu Zbiór autor hitów Czułe Miejsce i Luźno prezentuje kolejny numer, który ma szansę podbić listę przebojów!

BARANOVSKI mówi o kawałku krótko:

„to prosta piosenka o miłości”.

Fani młodego artysty, bohatera jednego z najmocniejszych wejść na rynek ostatnich lat, znajdą w niej wszystko, za co do tej pory polubili autora Czułego miejsca - nowoczesną popową produkcję, zgrabny i chwytliwy tekst oraz refren, który zostaje w głowie po pierwszym przesłuchaniu i już nie daje się od siebie uwolnić. Czyżby zapowiadał się kolejny hit w dorobku BARANOVSKIEGO? Wiele na to wskazuje. 

Warto dodać, że wokalista nominowany jest do tegorocznych Fryderyków i to w aż trzech kategoriach (Album Roku Pop, Piosenka Roku, Autor Roku). Już trzymamy kciuki!

Piosence towarzyszy wyjątkowy klip w reżyserii cenionego artysty sztuk wizualnych, absolwenta Royal College of Art w Londynie, Filipa Berendta. Główną rolę zagrała w nim znana m.in. z pokazów luksusowej marki Dolce & Gabbana oraz okładek wielu międzynarodowych magazynów top modelka Maja Salamon, która obwołana została jedną z 50. najlepszych modelek na świecie. Możecie znać ją również z programu Top Model - w jednym z odcinków odkrywała przed uczestnikami tajniki modelingu. 

Obejrzyjcie klip i dajcie nam znać jak wrażenia :) My wyczuwamy hit!


 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.