News

Barbara Kurdej-Szatan: imię dziecka ujawnione? Będzie tradycyjne

Barbara Kurdej-Szatan: imię dziecka ujawnione? Będzie tradycyjne

Fot. Instagram.com/kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan niedługo drugi raz zostanie mamą. Imię dziecka ujawnione? Będzie ono tradycyjne. 

Agnieszka Radwańska wyprawiła baby shower. Zdradziła płeć dziecka >> 

Basia Kurdej-Szatan – ciąża, termin porodu, płeć dziecka

Basia Kurdej-Szatan ogłosiła, że ona i jej mąż Rafał Szatan spodziewają się dziecka, na początku maja. W momencie kiedy 34-latka zdradziła, że ponownie zostanie mamą, była już w 5. miesiącu ciąży. Drugie dziecko państwa Szatan przyjdzie na świat prawdopodobnie we wrześniu 2020 roku.

Przypomnijmy, że Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan mają już córkę Hanię. Dziewczynka ma 8 lat.

Basia Kurdej-Szatan urodzi chłopca czy dziewczynkę? Jakiś czas temu portal Pudelek poinformował, powołując się na swojego informatora, że aktorka i jej mąż czekają na syna.

Basia Kurdej-Szatan: płeć dziecka już znana?! >> 

Basia Kurdej-Szatan – imię dziecka

Niedawno Barbara Kurdej-Szatan zdradziła, że imię dla jej drugiego dziecka jest już wybrane.

Imię jest polskie, piękne, stare dość, tradycyjne i niestety okazuje się, że jest takich dużo. Trochę mnie to denerwuje. (...) Wybraliśmy imię na początku marca. (...) W ciągu kilku dni wybraliśmy imię. Już się zdecydowaliśmy i nie potrafimy inaczej mówić do tego dzidziusia, który jest u mnie w brzuszku. Nagle się okazało, że wszyscy tak nazywają swoje dziecko. I pomyślałam: „no nie”. Albo zaraz będzie, że zgapiam, albo że nie mamy pomysłu. (...)  – powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post. Wtedy jednak przyszła mama nie zdradziła więcej szczegółów.

Pojawiły się spekulacje, że Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan nazwą swoją pociechę tak samo jak Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan, czyli Henryk. Rzeczywiście tak jest?

Maja Hyży NAGO z brzuszkiem. "Poczekam na Wasze komentarze" >> 

Większość domyślała się, że może chodzić o imię, jakie synkowi nadali Majdanowie - Henryk. I to prawda! – cytuje wypowiedź swojego informatora portal Pudelek.pl.

Serwis podaje, że Basia Kurdej-Szatan powiedziała o tej decyzji prowadzącą program Projekt Lady. Aktorka osobiście miała skontaktować się z Małgorzatą Rozenek niedługo po tym, jak ta zdradziła imię syna na Instagramie. Podobno obie uważają fakt, że ich dzieci będą nosić takie same imiona za miły zbieg okoliczności.

Co myślicie o takim wyborze?

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

:) #kopie ! #📸 @damian_hornet

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj