Reklama
placeholder
News

Czy Barbie mogłaby być filmem Bollywood? Ten filmik udowadnia, że już nim jest [WIDEO]

Czy Barbie mogłaby być filmem Bollywood? Ten filmik udowadnia, że już nim jest [WIDEO]

fot. YouTube.com/Rotten Tomatoes Coming Soon

Reklama
Reklama
placeholder

Film Barbie Grety Gerwig to produkcja, która wzbudzała wiele emocji już od miesięcy, jeszcze na długo przed swoją premierą 21 lipca tego roku. Po trafieniu do kin pobiła sporo rekordów kasowych, osiągając między innymi liczbę 2,62 miliona widzów w polskich kinach. To wynik, jakiego nie udało się osiągnąć żadnemu filmowi Warner Bros. w naszym kraju.

Trumny w stylu Barbie zyskują na popularności. Fani szaleją >>

Trudno powiedzieć czy taki był zamysł i inspiracja Grety Gerwig, ale wielu widzów uważa, że przez liczne piosenki i fantazyjne scenografie Barbie przypomina wiele filmów indyjskiego kina. Internauci zwracają też uwagę na interakcje między postaciami - te też wydają się przekopiowane z filmów Bollywood.

Barbie: ceny jakie osiągają lalki na aukcjach są zawrotne. Ile kosztowała najdroższa? >>

Wiele głosów mówi też o tym, że gdyby Barbie powstała w Indiach, to pomimo przesłania, byłaby wyśmiewana przez świat Zachodu. Na szczęście, dzięki internetowym twórcom, możemy sobie wyobrazić jak by to było.

Barbie w wersji Bollywood

Na portalach społecznościowych możemy znaleźć fanowskie filmiki, w których pod scenę tańca w domu Barbie podkładana jest indyjska muzyka. Prawda, że z tą muzyką brzmi jak oryginalny bollywoodzki film?

Andziaks i Luka pojawili się na londyńskiej premierze Barbie. Jak się prezentowali? >>

Jak myślicie, czy Barbie stworzona w Bollywood byłaby równie popularna co ta hollywoodzka? Obejrzyjcie filmiki na dole.

@champagnepajji #bollywoodsong #shahrukhkhan #salmankhan❤ #akshaykumar #diljitdosanjh #bollywood #ritikroshan #barbie #newmusic #pink #dub #musical #india #indiantiktok #foryou ♬ original sound - Pajji

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama