Reklama
placeholder
News

Baron szykuje się do roli taty? Ciekawa deklaracja muzyka

Baron szykuje się do roli taty? Ciekawa deklaracja muzyka

fot. Instagram: @alekbaron

Reklama
Reklama
placeholder

Baron niedawno został zapytany o to, czy chciałby zostać ojcem. Muzyk odpowiedział na pytanie, składając ciekawą deklarację. Czy jest gotowy na rolę taty?

Baron jest dobrze znany z zespołu Afromental, w którym jest gitarzystą. Muzyk od października 2021 roku spotyka się z modelką Sandrą Kubicką. Para nie ukrywa w mediach społecznościowych, że jest ze sobą bardzo szczęśliwa i planuje wspólną przyszłość. Widzowie mogli przekonać się, że Baron i Sandra Kubicka świetnie dogadują się nie tylko prywatnie, ale również w pracy. Para niedawno wzięła udział w nowym programie muzycznym. Baron jest również jurorem w jednym z talent show.

Katy Perry pokazała córkę! Zwróciła się do niej na swoim koncercie >>

Czy Baron chciałby zostać ojcem?

Podczas jednej z rozmów na planie formatu jedna z trenerek, Justyna Steczkowska, stwierdziła, że Baron byłby świetnym ojcem:

Dziecko Barona chodzące po tym świecie to jest coś wspaniałego, tak myślę.

Muzyk odpowiedział na to:

Ja coraz bardziej jestem do tego gotowy (...) Ja jestem absolutnie gotowy!

Lil Masti w bikini 4 miesiące po porodzie. 'Jaka figura... wow' >>

Przypomnijmy, że Baron jest również jednym z trenerów w dziecęcej wersji programu, gdzie ma okazję oceniać oraz współpracować z dziećmi w wieku od 7 do 15 lat. Widzowie niejednokrotnie mogli przekonać się, że muzyk ma świetny kontakt z młodymi uczestnikami, a Sandra Kubicka od dawna zapewnia, że marzy o zostaniu mamą. Myślicie, że jest coś na rzeczy?

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama