News

Bartek Kaszuba pokazał "przypałowe zdjęcie" z dzieciństwa. Słodki?

Bartek Kaszuba pokazał "przypałowe zdjęcie" z dzieciństwa. Słodki?

fot. youtube.com/Bartek Kaszuba

Bartek Kaszuba pokazał „przypałowe zdjęcie” z dzieciństwa. Co takiego znajduje się na fotografii? Zobaczcie sami!

Bartek Kaszuba urodził się 8 października 2002 roku w Knurowie. Już od najmłodszych lat uczył się śpiewu oraz aktorstwa. Występował w Teatrze Muzycznym w Gliwicach. Aktualnie jest członkiem Young Stars. Jest siostrzeńcem Sylwii Lipki.

Stuu zmienił opisy wspólnych zdjęć z Fagatą. Będzie wojna byłych zakochanych? >>

Bartek Kaszuba w #4FUNhome - ciekawostki

Młody artysta był gościem w cyklu #4FUNhome. Odpalając zapis naszej relacji live będziecie mogli posłuchać o tym jakie filmiki wysyłają Bartkowi jego fanki, co rzucają mu na scenę oraz o tym co zawdzięcza Sylwii Lipce.

Bartek Kaszuba opowiedział także o nowym singlu Ta Chwila. Okazało się, że sam napisał tekst do tego kawałka. To mu dało motywację do dalszego pisania własnych piosenek. Jeśli włączycie relację live, to będziecie mogli także posłuchać jak Bartek zaśpiewał dla nas fragment nowego singla!

Kristen Stewart dostała WIELKĄ ROLĘ! Kogo zagra Bella ze Zmierzchu? >>

Kaszuba nie tylko połączył się z nami live w ramach #4FUNhome, ale także przejął nasze konto na Instagramie. Mogliście usłyszeć jak śpiewa, ale także zadać mu pytania. Jeden z fanów poprosił o to, żeby młody artysta wstawił swoje „przypałowe zdjęcie”.

Bartek postanowił odpowiedzieć na wyzwanie i opublikował zdjęcie z dzieciństwa, na którym siedzi w towarzystwie dziewczynki.

Nie jest ono zbyt przypałowe, ale daję Wam je tutaj, bo idealnie przedstawia jak wygląda większość moich kontaktów międzyludzkich xd – podpisał fotografię.

Naszym zdaniem Bartek wygląda na zdjęciu przeuroczo. :-) Przejęcie naszego InstaStory przez Kaszubę znajdziecie u nas na profilu w wyróżnionych relacjach (@4fun.tv).

Wiktoria Gąsiewska zrobiła sobie tatuaż! Pasuje do niej? >>

Jak Wam się podoba „przypałowe zdjęcie” Bartka Kaszuby? :-)

Pamiętajcie, że hitów Bartka Kaszuby i innych gwiazd Young Stars może słuchać w paśmie Young Stars - w każdą niedzielę o 19:00 na antenie 4FUN.TV!

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Chodzę między drzewami i podrywam kukułki. A Ty co robisz?

Post udostępniony przez Bartek Kaszuba (@bartek.kaszuba)

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj