News

Bartosz Gelner ostro o różnicy wieku między nim i Magdaleną Cielecką. Parę dzieli 16 lat

Bartosz Gelner ostro o różnicy wieku między nim i Magdaleną Cielecką. Parę dzieli 16 lat

fot. Instagram / @gelner_bartek / @ cielecka_magda.official

Bartosz Gelner, znany z filmów takich jak Płynące wieżowce, Legiony i Kobieta sukcesu, na początku października 2022 roku był gościem w programie Kuba Wojewódzki. Dziennikarz postanowił zapytać aktora między innymi o jego relację z 16 lat starszą Magdaleną Cielecką. Para potwierdziła swój związek w 2021 roku. Od tamtej pory para stroni od opowiadania o swoim życiu prywatnym w mediach. Nie da się ukryć, że portale plotkarskie skupiają sie przede wszystkim na różnicy wieku pomiędzy aktorami. Co sądzi o tym Gelner?

Film o Małgorzacie Rozenek: tylko ta aktorka mogłaby zagrać główną rolę. Zgadzacie się? >>

Bartosz Gelner o związku z Magdaleną Cielecką

Kuba Wojewódzki postanowił dowiedzieć się od Bartosza Gelnera, dlaczego aktor wraz ze swoją partnerką nie obnoszą się ze swoim związkiem w mediach. W odpowiedzi na pytanie wyznał, że zarówno on sam, jak i Magdalena Cielecka nie czują potrzeby, aby pojawiać się razem w towarzystwie kamer:

 My z Magdą nie lubimy się jakoś strasznie pokazywać. Nie mamy też takiej potrzeby.

Maciej Musiał: oto dziewczyna aktora? Weronika zajmuje się modelingiem >>

Bartosz Gelner przyznał, że doskonale wie bowiem, co się z tym wiąże. Kuba Wojewódzki zgodzil się z aktorem i przyznał, że sam zaobserwował to, że polskie media szeroko komentują związki, w którym mężczyzna jest młodszy od swojej partnerki. To właśnie wtedy Gelner postanowił wyjawić, co sądzi o osobach, które mają problem z różnicą wieku pomiędzy nim, a Magdaleną Cielecką:

To jest jakiś absurd ku**a. Widzimy mnóstwo przykładów mężczyzn, którzy mają młodsze partnerki i chwała im za to. Niech każdy sobie robi, co chce. Słyszymy, że wyglądamy jak matka z synem. Magda wygląda, jakby była w moim wieku (...) moja babcia czasami mówi: "Proszę pozdrowić panią Magdę". Zawsze mnie to bardzo śmieszy.

Bartosz Gelner wyjawił, że jego związek z Magdaleną Cielecką trwa prawie 4 lata i zapewnił, że są ze sobą szczęśliwi.  

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.