News

Baseny – od kiedy otwarte? Co z Suntago i Termy Bukovina?

Baseny – od kiedy otwarte? Co z Suntago i Termy Bukovina?

Fot. Pexels.com

Od kiedy będą otwarte baseny? Co z takimi miejscami jak Suntago czy Termy Bukovina? Sprawdźcie kiedy będziecie mogli skorzystać z pływalni!

Zmiany w obostrzeniach. Co zostanie otwarte wcześniej? >> 

Z powodu sytuacji epidemicznej związanej z koronawirusem, baseny i inne obiekty sportowe zostały zamknięte kilka miesięcy temu. Mogli z nich korzystać wyłącznie członkowie kadr narodowych.

Pod koniec kwietnia 2021 roku rząd przedstawił harmonogram odmrażania poszczególnych branż, który będzie realizowany w maju.

Od kiedy otwarte baseny?

Kryte obiekty sportowe i baseny miały być dostępne dla wszystkich (przy obłożeniu do 50%, z widownią) od soboty 29 maja. 12 maja na konferencji prasowej ogłoszono jednak decyzję o przyspieszeniu znoszenia obostrzeń. Działalność pływalni może być wznowiona w piątek 28 maja.

Boże Ciało 2021: jest pogoda na długi weekend czerwcowy >>

Od tego dnia będą otwarte prawdopodobnie wszystkie największe baseny i aquaparki w Polsce. Jakiś czas temu powrót od 28 maja 2021 roku zapowiedziały m.in. Termy Bukovina i największy zadaszony park wodny w Europie – Suntago.

Obiekty mają działać według ściśle określonych zasad bezpieczeństwa.

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.