News

Ginekolożka zagrała na flecie… pochwą w talent show. Znacie tę piosenkę

Ginekolożka zagrała na flecie… pochwą w talent show. Znacie tę piosenkę

fot. YouTube.com/ France's Got Talent

Ten występ z pewnością przejdzie do historii programów typu talent show. Uczestniczka zagrała na flecie, używając pochwy.

Alan Kwieciński: kim jest bohater głośnego wywiadu przed Fame MMA? >>  

Beatrice McQueef pochodzi z Australii i jest ginekolożką. Jak opisał portal kultura.gazeta.pl, 40-latka sama twierdzi, że jest „muzykiem o niecodziennym talencie”. Zanim pojawiła się na scenie, osoby niepełnoletnie, które siedziały na widowni francuskiego Mam Talent!, zostały poproszone o opuszczenie sali.

Uczestniczka programu zagrała na flecie pochwą

Kiedy kobieta stanęła przed jury, zdjęła spódnicę i odsłoniła bieliznę. Po chwili włożyła flet w swoje miejsca intymne, obróciła się, zrobiła szpagat, opierając się o dwa krzesła i zagrała melodię Frere Jacques, która jest znana w Polsce pod tytułem Panie Janie.

sanah uczy matematyki na TikToku. Śpiewająco! >>

Osobliwa umiejętność Beatrice McQueef zszokowała i rozbawiła publiczność. Dwójka jurorów wcisnęła guzik X, oznaczający, że kobieta powinna przerwać występ. Ostatecznie uczestniczka nie dostała się do kolejnego etapu.

Na profilu kanału M6 na Instagramie nie brakuje komentarzy od zniesmaczonych internautów. Wiele osób uważa, że taki występ nie powinien być emitowany w telewizji.  W sieci można znaleźć wideo w ocenzurowanej wersji.

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.