News

Bedoes dał przyjaciołom zegarki warte fortunę. Są symboliczne

Bedoes dał przyjaciołom zegarki warte fortunę. Są symboliczne

fot. instagram.com/Bedoes2115

Bedoes to od kilku lat jeden z najpopularniejszych raperów w Polsce. Muzyk znany jest z tego, że nie boi się poruszać spraw istotnych społecznie, otwarcie popiera społeczność LGBT, a także działa na rzecz zwiększenia tolerancji wśród młodych osób. Borys Przybylski - bo tak naprawdę nazywa się artysta - niejednokrotnie udowodnił też, że potrafi być bardzo hojny dla osób mu bliskich i wczoraj pokazał to ponownie. 

Bedoes: prezenty dla mamy i babci 

Mama i babcia to dla Bedoesa niezwykle ważne osoby i nie raz poruszał ich temat w swojej twórczości. Rapował o tym, że mamie zawdzięcza wszystko (muzyk wychowywał się bez ojca), a babcia, która "uczyła go jak być dobrym człowiekiem", jest dla niego dużą inspiracją. Na początku roku na profilu Borysa na Instagramie mogliśmy zobaczyć zdjęcie zegarków, jakie sprezentował mamie i babci. To, odpowiednio, Rolex Datejust 36 za ok. 50 tysięcy złotych  i Panthère de Cartier o wartości ok. 23 tysięcy złotych.

Pierwszy taki zakup w życiu. Cartier dla Babci, Rolex dla Mamy. Niech to będzie motywacja dla każdego, że można, bo ja sobie czegoś takiego nawet nie wyobrażałem. - raper napisał na swoim instastory.

Dzień Matki 2022: życzenia dla mamy >>

Bedoes: luksusowe zegarki prezentami dla kolegów 

W maju raper po raz kolejny pokazał, że stać go na drogie prezenty dla bliskich mu osób. Tym razem sprezentował czwórce swoich najbliższych przyjaciół, cztery zegarki Rolex Detejust 36 warte łącznie ponad 200 tysięcy złotych! Prezenty te mają szczególną wartość dla Borysa.  

Sebastian pożyczył mi ubrania i nocował mnie zawsze, kiedy przyjeżdżałem do Warszawy. Łukasz zaufał mi, że wydam jego płytę w wytwórni 2115 i nawet w najtrudniejszych czasach we mnie nie zwątpił. Maciej zawsze stał po mojej stronie, ale potrafił też mnie zj*bać, kiedy popełniłem błąd. Patryk powierzył wytwórni 2115 swoją karierę bez wahania i zawsze był ze mną w stu procentach szczery. Dzisiaj kupiłem sobie i każdemu z nich zegarek jako symbol tego, że nieważne, ile czasu minie, zawsze będziemy razem, a to, co zrobiliśmy i zrobimy jest na wieki - napisał Bedoes pod wspólnym zdjęciem chłopaków. 

Mata Tour: trasa koncertowa ogłoszona. Miasta, bilety >>

Bedoes niedawno ogłosił, że razem z Solarem i Białasem w zarządzie, otwierają nową wytwórnię muzyczną, którą będzie rozwijać razem z przyjaciółmi. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @bedoes2115

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @bedoes2115

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @bedoes2115

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @bedoes2115

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.