News

Raper Bezczel nie żyje. Miał tylko 37 lat

Raper Bezczel nie żyje. Miał tylko 37 lat

fot. youtube.com/Step Records

Bezczel nie żyje. Michał Banaszek miał 37 lat. Wytwórnia Step Records poinformowała o jego śmierci. 

Bezczel – rodzina

Michał Banaszek pozostawił żonę Sylwię i syna Oskara. 

Bezczel – przyczyna śmierci

Przyczyna śmierci artysty nie została podana do wiadomości publicznej.

Znany youtuber nie żyje. 36-latek zmarł przez koronawirusa >>

Bezczel – kim był?

Michał Banaszek urodził się 18 stycznia 1984 roku. Pochodził z Białegostoku. Jego debiut miał miejsce w 2005 roku. W 2007 roku dołączył do zespołu Fabuła. Na przestrzeni swojej kariery współpracował z wieloma artystami, jak między innymi: Peja, Kobra, Ten typ Mes, Paluch, Chada, VNM, Zeus czy Kaen.

Artysta należał do grona najpopularniejszych raperów. Wśród jego najbardziej znanych utworów są Prawo ponad prawem, To nie nasz klimat, Siła umysłu, Nie umiemy żyć ze sobą… czy Żyć aż do bólu

Kolegę po fachu pożegnał również inny raper, który działa również w polityce – Liroy. Na swoich mediach społecznościowych złożył kondolencję najbliższym Beczela oraz udostępnił jeden z utworów przedwcześnie zmarłego kolegi. 

AKTUALIZACJA 22.09, godz. 13: Jak donosi wytwórnia Step Records na swoim profilu na Facebooku, przyczyną śmierci było prawdopodobnie zatrzymanie akcji serca. 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.