Reklama
placeholder
News

Big Time Rush: bilety na koncert w Polsce były dostępne... sekundę? W komentarzach wrze

Big Time Rush: bilety na koncert w Polsce były dostępne... sekundę? W komentarzach wrze

fot. Facebook: Big Time Rush

Reklama
Reklama
placeholder

Zespół Big Time Rush niedawno ogłosił swój koncert w Polsce. Internauci nie kryją oburzenia tym, jak wyglądała sprzedaż biletów.

Big Time Rush jest znany z serialu o tej samej nazwie, który zadebiutował w telewizji w 2009 roku. Wcielający się w członków zespołu Kendall Schmidt. James Maslow, Carlos Pena Jr i Logan Henderson niedługo po zdobyciu ogromnej popularności wśród nastolatków wyruszyli w prawdziwą trasę koncertową i wydali trzy albumy studyjne. Mają na swoim koncie także płytę pod tytułem Another Life, która miała swoją premierę w 2023 roku. W ramach swojej europejskiej trasy koncertowej Can't Get Enough członkowie Big Time Rush wystąpią na Letniej Scenie Progresji w Warszawie w piątek 7 czerwca 2024 roku. Fani zespołu nie spodziewali się, że sprzedaż wejściówek na to wydarzenie potrwa niezwykle krótko. 

Koncerty w Polsce 2024: jakie gwiazdy wystąpią w naszym kraju? [ARTYKUŁ AKTUALIZOWANY] >>

Big Time Rush: problem z biletami na koncert w Polsce. Były dostępne... sekundę?

Sprzedaż biletów na koncert Big Time Rush w Warszawie dla klientów Ticketmaster rozpoczęła sie się w czwartek, 1 lutego, o godzinie 10:00. Z kolei sprzedaż ogólna wystartowała w piątek, 2 lutego, o tej samej porze. Niedługo po starcie sprzedaży wejściówek w mediach społecznościowych zaczęły pojawiać się komentarze od oburzonych internautów, który stwierdzili, że nie byli w stanie kupić biletów, bo ich sprzedaż trwała... sekundę:

Od godziny 10:00 niestety nie dało się wejść. Błąd strony, błąd strony. Wychodzi na to że cała pula sprzedała się … w pierwszej sekundzie 🤡

Próbuje od dosłownie 10:00… nie ma szans, żeby te bilety się wyprzedały w 10 sec… dramat!!!

I gdzie te obiecane bilety? Po sekundzie już nie było! To musiały być boty, bo jak inaczej? Przypomnę, że nie ma komunikatu o braku biletów. Wyświetla się jedynie komunikat o błędzie i aby spróbować jeszcze raz.

Ciekawe. Czekałam z odliczaniem, od razu kliknęłam i już się nie da kupić. A komunikat, że nie można zarezerwować biletów 🤣 O co chodzi? Już nie ma?

Maneskin wystąpi na Open'er Festival 2024! Data, bilety >>

Wygląda na to, że taka sytuacja miała miejsce zarówno pierwszego, jak i drugiego dnia sprzedaży. Serwisu Ticketmaster odpowiedział internautom:

Zapraszamy do jutrzejszej sprzedaży 😁  (...) Sprzedaż rusza o godzinie 10:00 😉

Pod komentarzami odezwali się inni oburzeni fani:

To jest żart, a nie sprzedaż. "Siedzenie" w kolejce od godziny 9:26, by ostatecznie nie móc się dostać do niczego, bo "ups coś poszło nie tak" już o godzinie 10:00. Dodatkowo, po 7 minutach zniknęły bilety za 199 złotych, pojawiły się jakieś durne platinum, których nawet nie można wybrać. Jak rozumiem, magicznie z otwarciem sprzedaży, bilety wyprzedały się w sekundę?

I tak są niedostępne XD

 Dzisiaj nie lepiej to wygląda 🫠

Big Time Rush: koncert w Warszawie - bilety

Na koncert Big Time Rush w Warszawie obecnie są dostępne jedynie bilety w wersji Platinum za 728,50 złotych. Link do biletów znajdziecie TUTAJ.  

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama