Reklama
placeholder
News

Big Time Rush w Polsce! Kiedy i gdzie zagra zespół?

Big Time Rush w Polsce! Kiedy i gdzie zagra zespół?

fot. Facebook: Big Time Rush

Reklama
Reklama
placeholder

Big Time Rush jeszcze w tym roku wystąpią w Polsce. Kiedy odbędzie się ich koncert i gdzie można kupić bilety?

Zespół Big Time Rush zaczął cieszyć się ogromną popularnością wśród nastoletnich widzów pod koniec 2009 roku. Wtedy swoją premierę miał serial o tej samej nazwie, w którym Kendall Knight (Kendall Schmidt), James Diamond (James Maslow), Carlos García (Carlos Pena Jr.) oraz Logan Mitchell (Logan Henderson) po wygranym castingu stworzyli boysband i przeżywali przygody w Hollywood. Członkowie obsady niedługo po premierze produkcji wyruszyli w trasę koncertową również poza ekranem i wydali trzy albumy - BTR, Elevate i 24/Seven. Do ich najpopularniejszych utworów należą między innymi Worldwide, Windows Down czy City Is Ours, które doczekały się milionów odsłon. W 2023 roku po 10 latach przerwy boysband powrócili z koleją płytą o nazwie Another Life. Tego samego roku członkowie Big Time Rush wyruszyli w amerykańską trasę koncertową, której kontynuacja będzie miała miejsce między innymi w Polsce. 

Koncerty w Polsce 2024: jakie gwiazdy wystąpią w naszym kraju? [ARTYKUŁ AKTUALIZOWANY] >>

Zespół Big Time Rush w 2024 roku wystąpi w Polsce. Gdzie i kiedy?

Zespół Big Time Rush ma zamiar kontynuować swoją trasę koncertową o nazwie Can't Get Enough w Europie, którą odwiedzi latem. Na liście zaplanowanych koncertów nie zabrakło tego w naszym kraju. Big Time Rush wystąpi w Polsce w piątek 7 czerwca 2024 roku na Letniej Scenie Progresji w Warszawie.

Michael Patrick Kelly zagra w Polsce dwa koncerty w 2024 roku. Gdzie wystąpi? >>

Big Time Rush - bilety na koncert w Polsce. Kiedy trafią do sprzedaży?

Przedsprzedaż biletów na koncert Big Time Rush w Polsce dla klientów Ticketmaster rozpocznie się w czwartek, 1 lutego, o godzinie 10:00. Sprzedaż ogólna wystartuje w piątek, 2 lutego na stronach Live Nation Polska oraz Ticketmaster o godzinie 10:00.

 Artykuł będzie aktualizowany.

 

 

Big Time Rush - City Is Ours

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama