Reklama
placeholder
News

Pokaż nam jak żyjesz na maxi i zgarnij bilet na wybrany przez Ciebie koncert!

Pokaż nam jak żyjesz na maxi i zgarnij bilet na wybrany przez Ciebie koncert!

fot. Pixabay.com

Reklama
Reklama
placeholder

W 4FUN.TV gramy zawsze najwięcej muzyki i wszystko staramy się robić NAJ. Mamy nadzieję, że wśród naszych widzów jest wiele osób, które również szukają w życiu maxi wrażeń i czerpią z niego pełnymi garściami. Teraz możecie połączyć przyjemne z pożytecznym – razem z Kinder Maxi szukamy tych, którzy pokażą nam jak żyją na maxi, a Ci najlepsi mogą zgarnąć najlepszą nagrodę pod słońcem. Mamy do rozdania aż 10 voucherów na wybrany przez Was koncert – nie, to nie żart.

To Wy wybieracie na czyj występ chcecie się wybrać, a my dajemy Wam vouchery o wartości 500 PLN na ten cel.

Konkurs – pokaż jak spędzasz czas na maxi i zgarnij maaaxi nagrody!

W naszym wspólnym konkursie z Kinder Maxi do zgarnięcia poza 10 voucherami na koncerty jest też aż 25 zestawów słodyczy na maxi osłodę. Wystarczy, że pokażecie nam jak spędzacie swój czas na maxi, a formularz zgłoszeniowy i wszystkie informacje znajdziecie na stronie konkursowej.

Kochasz jazdę na rolkach lub łyżwach? Uwielbiasz taniec albo namiętnie namawiasz znajomych na karaoke? Przejeżdżasz na rowerze więcej niż przeciętny człowiek biega do autobusu? Ten konkurs jest właśnie dla Ciebie.

Jest o co walczyć – ilość koncertów jakie mają się odbyć w 2023 roku jest obłędna!

Koncerty 2023 w Polsce

Voucher na 500 PLN wygrany w naszym konkursie możecie wykorzystać na bilet na wybrany przez Was koncert. W przyszłym roku w naszym kraju wystąpią takie gwiazdy jak m.in. Red Hot Chili Peppers, Mettalica, Kiss, Celine Dion, Robbie Williams, Macklemore, Tokio Hotel, Iron Maiden, Avril Lavigne, Pentatonix, One Republic, Harry Styles, Tom Odell, Depeche Mode, Louis Tomlinson i wielu, wielu innych. Wow! W 2023 roku wszyscy fani koncertów rozbijają świnki skarbonki, bo naprawdę jest w czym wybierać.

Pełną listę koncertów 2023 w Polsce znajdziecie tutaj >>

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama