News

Buty Billie Eilish robią furorę w sieci. Jaki kolor widzicie?

Buty Billie Eilish robią furorę w sieci. Jaki kolor widzicie?

Fot. Instagram.com/billieeilish

Buty Billie Eilish robią furorę w sieci, a wszystko przez ich odcień. Dajcie znać jaki kolor widzicie na zdjęciach!

Billie Eilish bez 'gwiazdorskiej' stylówki. Poznajecie? >> 

Billie Eilish - buty. Jaki mają kolor? 

Niedawno Billie Eilish pochwaliła się na InstaStory parą butów Nike Air. Piosenkarka zażartowała ze swojego taty, który twierdzi, że adidasy są różowo-białe, a według niej mają zupełnie inny kolor. Co ciekawe, fani 18-latki też widzą na nich właśnie te dwie barwy.

Nie mówcie, że one są różowo-białe! – stwierdziła zdziwiona Billie Eilish na relacji.

Wokalistka postanowiła udowodnić, że ma rację i pokazała fotki, na których widać, że buty tak naprawdę są miętowo-białe.

Nie wiem co Wam się przydarzyło, ale… różowo-białe?! – powiedziała gwiazda.

Przypomnijmy, że w 2015 roku głośno było o sukience, która według jednych była biało-złota, a inni widzieli ją jako niebiesko-czarną. Zaczęło się od tego, że jedna z blogerek poprosiła internautów o ustalenie odcienia kreacji. W sieci rozwinęła się burzliwa dyskusja, do której dołączyły m.in. Taylor Swift i Kim Kardashian.

Billie Eilish twierdzi, że kontrowersyjna sukienka jest… niebiesko-złota. Amerykanka udowodniła to, pobierając cyfrowo kolory ze zdjęcia.

Billie Eilish wypuszcza kolekcję... LALEK! Zobaczcie jak wyglądają! [ZDJĘCIA] >> 

Dlaczego kolory są przez niektórych z nas widziane inaczej? W rozmowie z magazynem Wired profesor Jay Neitz wyjaśnił, że wynika to z preferencji naszych mózgów. Jesteśmy przyzwyczajeni do funkcjonowania w świetle dziennym, które ma wiele odcieni. Nasz mózg musi odejmować różne barwy. Od tego jaki kolor będzie „zabrany” decyduje ich postrzeganie. 

Światło wpada do oka przez soczewkę, a różna długość fal odpowiada różnym kolorom. Następnie pada na siatkówkę w tylnej części oka, gdzie pigmenty uaktywniają połączenia nerwowe w korze wzrokowej, która zamienia sygnały w obraz. W tym samym czasie nasz system wzrokowy odrzuca część informacji - np. odejmuje dane o oświetleniu, które wpływa na odcień. Wówczas uzyskujemy informację o "rzeczywistym" odcieniu – cytuje wypowiedź Jaya Neitza TVN24.

A Waszym zdaniem jakiego koloru są buty Billie Eilish? ;-) 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

thank you billboarddd

Post udostępniony przez BILLIE EILISH (@billieeilish)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

its not for me to say you love me

Post udostępniony przez BILLIE EILISH (@billieeilish)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

👕

Post udostępniony przez BILLIE EILISH (@billieeilish)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.