Reklama
placeholder
News

Billie Eilish jako dziecko była bardzo wierząca. Co się zmieniło?

Billie Eilish jako dziecko była bardzo wierząca. Co się zmieniło?

Fot. Instagram.com/billieeilish

Reklama
Reklama
placeholder

Billie Eilish jako dziecko była bardzo wierząca. Niedawno 18-letnia artystka zdradziła co się zmieniło w jej podejściu do religii.

Billie Eilish miała obsesję na punkcie Justina Biebera. Jej mama myślała o terapii >>

Niedawno Billie Eilish była gościem podcastu Apple Music –  me & dad radio. Po wysłuchaniu piosenki One of Us Joan Osborne, wykonawczyni hitów bad guy, everything i wanted czy No Time To Die, zdradziła, że jako mała dziewczynka była bardzo religijna.

Nie wiem czy ktokolwiek z Was o tym wie, nie sądzę, żebym wcześniej o tym wspominała, ale kiedy byłam małym dzieckiem, byłam superwierząca. Bez żadnego powodu. Moja rodzina nigdy nie była religijna. Nie znałam nikogo, kto byłby taki. Z jakiegoś powodu jako mała dziewczynka byłam po prostu niesamowicie religijna. Trwało to latami – mówiła.

Billie Eilish dodała, że w pewnym momencie się to zmieniło i z bardzo wierzącej osoby stała się prawie antyreligijną. 

Nie wiem co się stało, ale w pewnym momencie to całkowicie odeszło. To było dziwne, bo wtedy przez kilka lat byłem prawie antyreligijna, bez powodu. I nie wiem dlaczego tak się stało. Nie wiem co takiego to spowodowało.

Billie Eilish o swoim życiu miłosnym. „Nie pociągają mnie już ludzie” >> 

Te doświadczenia sprawiły, że Billie Eilish zaczęła interesować się innymi wyznaniami i chętnie uczyła się o tym w co wierzą inni. 

Podobały mi się inne przekonania. Myślę, że ludzie o zamkniętych umysłach, tacy jak ja kilka lat temu… Myślę, że to żałosne mieć zamknięty umysł. Jest to kiepskie podejście. Uwielbiam rozmawiać o tym, w co ludzie wierzą, słuchać dlaczego w to wierzą i co sprawia, że ​​w to wierzą, zwłaszcza jeśli się z tym nie zgadzam – powiedziała Amerykanka.

Billie Eilish podkreśliła, że teraz jej podejście do religii jest „bardzo neutralne” i „jest otwarta na wszelkie przekonania”.

Podoba mi się pomysł, że Bóg istnieje. (…) Skąd mam to wiedzieć? Jak mam powiedzieć, że to wiem? Nie wiem. Nikt nie wie – dodała.

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama