Reklama
placeholder
News

Mama Billie Eilish zagrała w superhicie! Wiedzieliście kim jest Maggie Baird?

Mama Billie Eilish zagrała w superhicie! Wiedzieliście kim jest Maggie Baird?

Fot. Instagram.com/maggiembaird

Reklama
Reklama
placeholder

Mama Billie Eilish zagrała w superhicie! Wiedzieliście kim jest Maggie Baird? Zobaczcie czego się o niej dowiedzieliśmy.

Billie Eilish: trasa koncertowa 2021 ODWOŁANA! >>  

Billie Eilish jest bez wątpienia jedną z najpopularniejszych wokalistek na świecie. Ma dopiero 18 lat, a sukcesów mogłaby pozazdrościć jej niejedna starsza koleżanka z branży.

Piosenkarka pochodzi z artystycznej rodziny. Jej starszy brat – Finneas O’Connell − również zajmuje się muzyką i wspólnie z Billie tworzy utwory, które później podbijają listy przebojów. Rodzicami artystów są aktorzy Patrick O'Connell i Maggie Baird.

Maggie Baird – gdzie grała mama Billie Eilish?

Maggie Baird już jako nastolatka uczyła się gry na gitarze i fortepianie. Po ukończeniu szkoły Fruita Monument High School, studiowała teatr i taniec na Uniwersytecie w Utah. Później przeniosła się do Nowego Jorku. Występowała m.in. na Brodwayu.

61-letnia dziś aktorka zadebiutowała w telewizji w 1981 rolą w telenoweli Inny Świat. Ma na swoim koncie również udział w takich produkcjach jak Kości czy Z Archiwum X. Maggie Baird dubbingowała też gry komputerowe (m.in. z serii Mass Effect i EverQuest). Współpracowała przy filmie Life Inside Out z 2013 roku.

Być może nie wszyscy o tym wiedzą, ale mama Billie Eilish wystąpiła w kultowym serialu Przyjaciele. Maggie Baird zagrała epizodyczną rolę w odcinku The One Where Joey Loses His Insurance.

W latach 1994-2000 Maggie Baird był nauczycielką w szkole improwizacji i skeczu The Groundlings w Los Angeles.

Zachwyciła Polskę jako 12-latka. Jak dziś wygląda i co robi Magda Welc? >> 

Maggie Baird – płyta, muzyka

Maggie Baird nagrała też płytę! Mama wykonawczyni hitów bad guy, Ocean Eyes czy Therefore I Am wydała debiutancki album w 2009 roku. Na krążku We Sail znalazło się aż 11 singli country.

W 2016 roku Maggie Baird zmontowała teledysk do piosenki Six Feet Under Billie Eilish. W 2019 roku towarzyszyła córce w czasie trasy koncertowej When We All Fall Asleep.

Mama Billie Eilish – Instagram

Mamę Billie Eilish możecie śledzić na Instagramie @maggiembaird.

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama