Reklama
placeholder
News

Billie Eilish – sceny z nowego Bonda w klipie NO TIME TO DIE! [WIDEO]

Billie Eilish – sceny z nowego Bonda w klipie NO TIME TO DIE! [WIDEO]

Fot. materiały prasowe

Reklama
Reklama
placeholder

Sceny z nowego Bonda w klipie do No Time To Die Billie Eilish! Zobaczcie wideo do singla, który promuje 25. film o agencie 007 – Nie Czas Umierać.

Billie Eilish – No Time To Die – teledysk

Billie Eilish prezentuje oficjalny klip do utworu No Time To Die. W teledysku możemy zobaczyć nie tylko wokalistkę, lecz także wybrane sceny z najnowszego filmu o Jamesie Bondzie. Reżyserem klipu jest  Daniel Kleinman.

Piosenka No Time To Die została wyprodukowana przez brata Billie Eilish Finneasa O’Connella oraz Stephena Lipsona, przy współpracy z gitarzystą Johnnym Marrem oraz orkiestrą zaaranżowaną przez Hansa Zimmera i Matta Dunkleya.

Przypomnijmy, że 18-letnia Billie Eilish jest oficjalnie najmłodszą artystką, która napisała i wykonuje piosenkę do filmu o Jamesie Bondzie.

Piosenki do Bonda nagrywają wybrańcy. Jestem wielkim fanem Billie i Finneasa. Ich kreatywna integralność oraz talent są nieporównywalne – mówił reżyser produkcji, Cary Joji Fukunaga.

Billie Eilish - film! Jest zapowiedź i data premiery The World's A Little Blurry >> 

Billie i Finneas napisali niezwykle mocną i poruszającą piosenkę do "Nie Czas Umierać", utwór świetnie współgra z emocjonalną historią w filmie – przyznali producenci Michael G. Wilson oraz Barbara Broccoli.

Co o pracy nad No Time To Die mówiła sama Billie Eilish?

Bycie częścią tego przedsięwzięcia jest szalone w każdy możliwy sposób. Możliwość współtworzenia ścieżki dźwiękowej do takiego filmu to wielki zaszczyt.

Z kolei jej brat powiedział:

Napisanie piosenki do Bonda było rzeczą, o której marzyliśmy przez całe życie. Nie ma bardziej kultowego połączenia muzyki i kina jak "Goldfinger" czy "Live And Let Die". Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, odgrywając małą rolę w tak legendarnej franczyzie z bogatą historią. Niech żyje 007.

Billie Eilish, Finneas O’Connell i odtwórca roli Jamesa Bonda, Daniel Craig wezmą udział w James Bond Day. Wywiad oraz ich występ zostaną wyemitowane w programie The Tonight Show Starring Jimmy Fallon w poniedziałek 5 października 2020 roku.

Viki Gabor nagrała piosenkę do filmu Netflixa! Kiedy Wyprawa na Księżyc? >>  

Nie Czas Umierać – fabuła, data premiery

W Nie Czas Umierać James Bond opuścił aktywną służbę i korzysta ze spokojnego życia na Jamajce. Jego spokój nie trwa długo. Zostaje zmącony przez dawnego przyjaciela, Felixa Leitera z CIA, który pojawia się i prosi o pomoc. Misja uratowania porwanego naukowca okazuje się o wiele bardziej zdradziecka, niż oczekiwano i prowadzi Bonda na szlak tajemniczego wroga uzbrojonego w niebezpieczną nową technologię.

Polska premiera filmu zaplanowana jest na 20 listopada 2020 roku.

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama