Reklama
placeholder
News

Billie Eilish zapowiada kolejną płytę HIT ME HARD AND SOFT. Premiera już niedługo

Billie Eilish zapowiada kolejną płytę HIT ME HARD AND SOFT. Premiera już niedługo

fot. materiały prasowe Universal Music

Reklama
Reklama
placeholder

Billie Eilish ogłosiła datę premiery swojego trzeciego albumu studyjnego. Kiedy będzie dostępny i czego można się po nim spodziewać?

Billie Eilish nie zwalnia tempa. Przypominamy, że 9-krotna zdobywczyni Grammy niedawno przeszła do historii Oscarów stając się najmłodszą artystą, która dwukrotnie wygrała legendarną statuetkę. Wszystko dzięki piosence What Was I Made For?, którą 22-latka stworzyła do filmu Barbie wraz ze swoim bratem oraz wieloletnim współpracownikiem, Finneasem O'Connellem. Wiele wskazuje na to, że to dopiero początek sukcesów rodzeństwa w 2024 roku. Już niebawem ukaże się ich kolejny projekt, czyli trzeci album Billie Eilish pod tytułem HIT ME HARD AND SOFT, który wyróżnia się na tle dotychczasowych płyt wokalistki. 

Cowboy Carter od Beyonce już w sieci! Jakie piosenki znalazły się w albumie? >>

Billie Eilish powraca z trzecim albumem. HIT ME HARD AND SOFT jest wyjątkowy

Album HIT ME HARD AND SOFT doczeka się premiery 17 maja 2024 roku. Billie Eilish we współpracy z bratem napisała wszystkie teksty piosenek z płyty. 26-latek odpowiada też za jej produkcję. HIT ME HARD AND SOFT jest najodważniejszym z dotychczasowych albumów Billie Eilish. Wokalistka postanowiła przełamać bariery gatunkowe i przygotowała piosenki, które uderzają mocno i delikatnie, zarówno pod względem warstwy tekstowej, jak i muzycznej. HIT ME HARD AND SOFT zapewni słuchaczom bogaty i złożony pejzaż dźwiękowy i zanurzy ich w pełne spektrum emocji. Album składa się ze spójnej kolekcji utworów, dlatego najlepiej jest go słuchać od początku do końca. 

Te gwiazdy zapowiedziały płytę na 2024 rok. Sia, Taylor Swift, Dua Lipa i kto jeszcze? [lista] >>

Trzeci album Billie Eilish ukaże się we wszystkich serwisach streamingowych. HIT ME HARD AND SOFT będzie też dostępny w formie fizycznej. W dniu premiery do sprzedaży trafią limitowane warianty albumu, które powstały przy użyciu materiałów w 100% podlegających recyclingowi. Różne warianty albumu są już dostępne w przedsprzedaży na stronie muzyka.sklep.pl.

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama