News

Ubierz się jak Billie Eilish! Wybraliśmy ciuchy w stylu artystki

Ubierz się jak Billie Eilish! Wybraliśmy ciuchy w stylu artystki

fot. instagram.com/billieeilish

Billie Eilish ma dopiero 17 lat, a już zdążyła zrobić furorę na rynku muzycznym. Jej singiel bad guy z debiutanckiej płyty When We All Fall Asleep, Where Do We Go? został odtworzony w serwisie Spotify ponad 630 milionów razy! Gwiazda może pochwalić się występami na najważniejszych festiwalach muzycznych i współpracą z największymi artystami. Podbiła świat nie tylko swoją muzyką, ale przede wszystkim bardzo nieszablonowym stylem.

 

Styl Billie Eilish 

Rozpuszczone włosy w różnych kolorach, znudzona mina i hip-hopowe, o kilka rozmiarów za duże, ubrania to znak rozpoznawczy młodej piosenkarki.

Jak sama podkreśla, ubrania definiują jej osobowość i charakter. Nastolatka nie boi się kolorów, kocha zwłaszcza neony. Ubrania muszą być o kilka rozmiarów za duże, najlepiej z ogromnym logo. Im większe, tym lepsze. 

Podczas jednego z wywiadów zdradziła genezę swojego stylu. Okazuje się, że większość ubrań pochodzi od jej… brata! 

Dodatkowo, Billie EIlish nosi oversize’owe ciuchy z jeszcze jednego powodu – nie podkreślają jej figury. Artystka uważa, że w ten sposób ominie ją ocenianie przez pryzmat tego czy jest gruba, chuda oraz czy ma nogi krzywe czy proste. 

Jeśli lubicie styl Billie Eilish, mamy dla Was kilka propozycji stylizacji, dzięki którym poczujecie się jak brytyjska gwiazda. 

Podoba Ci się ubranie ze zdjęcia? Kliknij na nie! 


 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.