News

Billie Eilish reżyseruje własny teledysk! Therefore I Am już w sieci

Billie Eilish reżyseruje własny teledysk! Therefore I Am już w sieci

Fot. YouTube.com/Billie Eilish

Billie Eilish reżyseruje własny teledysk. Jej nowy singiel Therefore I Am jest już dostępny w internecie.

Zuza Jabłońska w świątecznej piosence! Posłuchaj >>

Billie Eilish – nowa piosenka – Therefore I Am

12 listopada 2020 roku Billie Eilish zaprezentowała swój najnowszy utwór, który nosi tytuł Therefore I Am. Do piosenki powstał klip, który został wyreżyserowany przez 18-letnią gwiazdę. Zdjęcia do niego odbyły się w pustym Glendale Galleria – centrum handlowym, które miało dla wokalistki niezwykłe znaczenie we wczesnym okresie nastoletnim. Oficjalny teledysk miał swoją premierę m.in. na billboardzie Viacom na Times Square w Nowym Jorku.

22 listopada piosenka Therefore I Am będzie miała premierę na żywo. Billie Eilish wykona nowy singiel w trakcie ceremonii American Music Awards. Piosenkarka jest nominowana do nagrody w dwóch kategoriach: Ulubiony artysta – rock alternatywny oraz Ulubiony artysta w mediach społecznościowych. 10 grudnia wystąpi na iHeartRadio’s Jingle Ball 2020.

Billie Eilish - film! Jest zapowiedź i data premiery The World's A Little Blurry >> 

Przypomnijmy, że w lutym 2021 roku na Apple TV+ odbędzie się premiera wyczekiwanego przez fanów artystki  dokumentu Billie Eilish: The World’s A Little Blurry” w reżyserii R.J. Cutlera.

Therefore I Am będzie hitem? 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.