News

Billie Eilish w bieliźnie. Takiej sesji jeszcze nie widzieliście [ZDJĘCIA]

Billie Eilish w bieliźnie. Takiej sesji jeszcze nie widzieliście [ZDJĘCIA]

Fot. YouTube.com/Billie Eilish

Billie Eilish zapozowała w bieliźnie. 19-letnia wokalistka wzięła udział w oryginalnej sesji zdjęciowej. Zobaczcie efekty!

Co z koncertami i festiwalami 2021? Jest komentarz ministra i wstępna data >> 

W marcu 2021 roku artystka przeszła sporą metamorfozę. Pożegnała się z charakterystycznymi, kolorowymi włosami i została blondynką.

Billie Eilish w Vogue – zdjęcia

Niedawno Billie Eilish pojawiła się na okładce brytyjskiego Vogue’a i ponownie zaskoczyła fanów. Piosenkarka, która do tej pory wybierała głównie luźne, zakrywające ciało stylizacje, pokazała się przed obiektywem w bieliźnie i gorsecie. Jej post na Instagramie z okładkową fotografią zdobył milion polubień w zaledwie… 6 minut! 4 maja liczba „serduszek” przekroczyła 15 milionów.

Wywiad Billie Eilish dla brytyjskiego Vogue’a jest promowany hasłem: Chodzi o to co sprawia, że czujesz się dobrze.

Jak podaje TVN24, w rozmowie z brytyjskim magazynem, wokalistka zdradziła, że już jako dziecko miała kompleksy z powodu wyglądu. Te doprowadziły ją do depresji. Jako 13-latka doznała urazu i zrezygnowała z tańca. Właśnie wtedy zaczęła nosić oversize’owe ubrania.

Kiedy koniec roku szkolnego 2021? >>

Billie Eilish wielokrotnie mówiła o tym, że wizerunek jest odzwierciedleniem jej osobowości. Teraz czuje się kobieco, a jej metamorfoza ma podkreślać indywidualność i niezależność.

Jak pokażesz trochę ciała, to od razu powiedzą, że jesteś hipokrytką, jesteś łatwa, jesteś sz**tą i dzi**ą. Jeśli nią jestem, jestem z tego dumna. Jeśli ja i inne dziewczyny jesteśmy „zdzi*****e”, to wiesz co? Pie****ć to. Zacznijmy z tego czerpać siłę. A to, czy pokażesz trochę skóry, czy nie, nie powinno mieć wpływu na to, czy jesteś szanowana – cytuje zdobywczynię Grammy TVN24.

W trakcie sesji dla Vogue’a z Billie Eilish współpracował Alessandro Michele. Dyrektor kreatywny Gucci stwierdził, że gwiazda ewoluuje jako artystka i „eksperymentuje z wizją samej siebie, odkrywając różne odcienie kobiecości”.

Billie Eilish zapowiada nową płytę Happier Than Ever. Kiedy premiera? [TRACKLISTA] >> 

Billie Eilish – nowa płyta

Przypomnijmy, że już 30 lipca 2021 roku ukaże się drugi album studyjny Billie Eilish. Na krążku Happier Than Ever pojawi się 16 utworów, m.in. Your Power.

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.