News

Bipolar nie żyje. 20-letni raper zginął tragicznie w Boże Narodzenie

Bipolar nie żyje. 20-letni raper zginął tragicznie w Boże Narodzenie

Fot. YouTube.com/Bipolar

Bipolar nie żyje. 20-letni raper zginął tragicznie w Boże Narodzenie. Pożegnali go fani i współpracownicy, m.in. producent Antropolita i raper FlyHighRomero.

Pierre Cardin nie żyje. Wielki projektant mody miał 98 lat >>

Bipolar nie żyje. Został potrącony na pasach

25 grudnia 2020 roku zmarł Bipolar. Początkujący raper z Ostrołęki w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia został potrącony na pasach. Przechodził przez przejście dla pieszych ze swoim 22-letnim bratem.

Jak podają portale, kierowca audi A6 nie udzielił pomocy poszkodowanemu i uciekł z miejsca zdarzenia. 26 grudnia policja zatrzymała 44-letniego mężczyznę, podejrzanego o spowodowanie wypadku. Rozbite auto zostało ukryte w lesie.

Po wypadku działania policjantów z Ostrołęki przebiegały dwutorowo. Funkcjonariusze z wydziału ruchu drogowego pod nadzorem prokuratora wykonywali czynności na miejscu wypadku, zbierali ślady, wykonywali oględziny miejsca zdarzenia szkic oraz zdjęcia. W tym samym czasie policjanci wydziału kryminalnego rozpoczęli poszukiwania podejrzanego o spowodowanie wypadku. Funkcjonariusze badali każdy szczegół i weryfikowali każdy napływający sygnał. Ich działania pozwoliły na ustalenie marki pojazdu, który brał udział w wypadku. Policjanci odnaleźli samochód, który został ukryty w lesie czytamy na stronie mazowiecka.policja.gov.pl.

Polski Asterix nie żyje. Mieczysław Morański miał koronawirusa >>

Bipolar nagrywał solowe kawałki i współpracował  z vladem skład clusterfuck.

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.