Reklama
placeholder
News

Black Eyed Peas wystąpili w Polsce pod takim warunkiem? Mieli powiedzieć coś 'miłego i pochwalnego'

Black Eyed Peas wystąpili w Polsce pod takim warunkiem? Mieli powiedzieć coś 'miłego i pochwalnego'

fot. YouTube.com/Black Eyed Peas

Reklama
Reklama
placeholder

Zespół Black Eyed Peas był główną gwiazdą sylwestra 2022 w Zakopanem. Nie milkną echa występu amerykańskiej grupy w Polsce.

Co will.i.am i Black Eyed Peas powiedzieli o sylwestrze w Polsce? >> 

Przypomnijmy, że członkowie Black Eyed Peas pojawili się na scenie z tęczowymi opaskami. Jak zapewnił współprowadzący imprezę, „wszystko było umówione, łącznie z każdym elementem stroju”.

Black Eyed Peas zadedykowali piosenkę Where Is The Love? wszystkim, którzy doświadczyli nienawiści, wymienili społeczność żydowską, ludzi pochodzenia afrykańskiego i społeczność LGBTQ. will.i.am podziękował Polakom za wsparcie Ukrainy.

Black Eyed Peas podsumowują sylwestra w Polsce

Niedawno na profilu na Instagramie @blackeyedpeas pojawiło się wideo z koncertu w Zakopanem, pod którym BEP dziękują Polsce:

Dziękujemy Ci, Polsko za powitanie nas z tak niesamowitą energią po 15 latach. Co to był za wyjątkowy moment, spotkać się i świętować  jedność, okazać wdzięczność za rok 2022 i dzielić się miłością do WSZYSTKICH wokół nas, która będzie płynąć w 2023 roku. SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU dla Was wszystkich, piękni ludzie! Wielka MIŁOŚĆ żyje.

Melanie C jednak nie wystąpi w Polsce na sylwestrze. Co się stało? >> 

Black Eyed Peas postawili warunek przed sylwestrem w Zakopanem?

Według ustaleń Gazeta.pl zespół Black Eyed Peas po przylocie do Polski postawił warunek władzom organizującym sylwester w Zakopanem – albo wychodzimy na scenę z tęczowymi opaskami i manifestujemy poparcie dla społeczności LGBT, albo pakujemy się i wracamy do domu. Czytamy, że prezes telewizji, w której transmitowany był sylwestrowy koncert, zgodził się, ale w zamian muzycy mieli powiedzieć coś dobrego o naszym kraju.

Chcieli rezygnować, ale w drodze negocjacji (…) ustalili, że zaznaczą swoje poparcie dla mniejszości. Prezes (…) pozwolił im na tęczowe opaski, żeby po pierwsze uratować występ gwiazdy, a po drugie, żeby nie poszła w świat wieść, że w Polsce jest cenzura, a to by potwierdzało najgorsze stereotypy – cytuje „osobę znającą kulisy koncertu” Gazeta.pl.

Melanie C zapłaci wysoką karę za rezygnację z sylwestra w Polsce? 'W tym wypadku jest ona przeliczona na funty' >> 

Wedle naszych informacji Black Eyed Peas mieli w zamian za zgodę na deklaracje wsparcia dla społeczności LGBT powiedzieć też coś miłego i pochwalnego o Polsce. (…) To, że podziękują Polakom za pomoc dla narodu ukraińskiego, też było wynegocjowane – poinformował portal.

Portal Onet też miał dowiedzieć się, że prezes telewizji organizującej sylwestra w Zakopanem zgodził się na wsparcie dla osób LGBT ze strony Black Eyed Peas pod warunkiem, że zespół wygłosi pozytywny przekaz o Polsce.

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama