News

Black Friday – data, kiedy wypada, jakie sklepy szykują promocje?

Black Friday – data, kiedy wypada, jakie sklepy szykują promocje?

fot. Pixabay.com

Black Friday to święto wszystkich, którzy uwielbiają zakupy!  W wielu miejscach promocje już ruszyły, ale kulminacja obniżek cen przed nami. Kiedy wypada Black Friday w 2021 roku? 

Kiedy najbliższa niedziela handlowa? [DATY 2021] >> 

Black Friday – co to za święto?

Black Friday na początku był obchodzony w USA. Czarny Piątek przyjął się również w Kandzie i na Wyspach Brytyjskich. W ostatnich latach świętowany jest również w Polsce.

Black Friday to piątek po Dniu Dziękczynienia, wypada w ostatni piątek listopada i jest zapowiedzią szału zakupów przed świętami Bożego Narodzenia. W Czarny Piątek wiele sklepów jest czynnych dłużej niż zwykle, a klienci mogą skorzystać z atrakcyjnych promocji i zniżek.

Black Friday 2021 wypada 26 listopada.

WOŚP 2022: data, koncerty, Światełko do Nieba, na co zbiórka? >>

Cyber Monday – co to za dzień?

Jeśli w czasie Black Friday nie zdążyliście kupić wszystkiego co było na Waszej liście zakupów – nic straconego! W pierwszy poniedziałek po Czarnym Piątku wypada tzw. Cyber Monday, czyli kolejny dzień wielkich wyprzedaży. Promocje na Cyber Monday ogłaszają głównie sklepy internetowe.

Cyber Monday 2021 będziemy mogli „świętować” 29 listopada 2021 roku. 

Black Friday i Cyber Monday 2021 – lista sklepów

Sklepy, które oferują promocje w ramach Black Friday i Cyber Monday 2021 mają w swoim asortymencie m.in. kosmetyki, odzież, obuwie, elektronikę, sprzęt AGD i RTV, aparaty fotograficzne, kamery wideo, komputery i akcesoria, gry komputerowe oraz książki.

Produkty w atrakcyjnych cenach będziecie mogli kupić w takich sklepach jak: Media Expert, Media Markt, Reserved, Douglas, Zalando Lounge, eobuwie.pl, New Balance, Sephora, Empik, CCC, Mango czy Lidl (sklep online).

Dni wolne od pracy 2021: kiedy warto wziąć urlop? >> 

Lista wszystkich sklepów jest dostępna tutaj.

Będziecie na coś polować w czasie Black Friday 2021 i Cyber Monday 2021?

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.