Reklama
placeholder
News

BLACKPINK: dokument o zespole już dostępny! Gdzie oglądać?

BLACKPINK: dokument o zespole już dostępny! Gdzie oglądać?

fot. YouTube.com/BLACKPINK

Reklama
Reklama
placeholder

Film o BLACKPINK jest już dostępny! Premiera produkcji o jednym z najpopularniejszych zespołów k-popowych miała miejsce 14 października. 

Od czasu swojego debiutu w sierpniu 2016 roku BLACKPINK wspiął się na szczyty list przebojów i stał się najbardziej popularnym damskim zespołem k-popowym. BLACKPINK: Light Up the Sky serwuje fanom niepublikowane wcześniej materiały, o których marzyli od lat.

Dokument został wyreżyserowany przez przez Caroline Suh, która ma już na swoim koncie współpracę z Netflixem. Produkcja pozwoli bliżej poznać członkinie grupy – Jisoo, Jennie, Rosé i Lisę. 

Zakaz lotów od 14.10.2020. Nowa lista państw >>

BLACKPINK robi zawrotną karierę, a bilety na światowe trasy koncertowe zespołu wyprzedają się na pniu i był on pierwszym koreańskim girlsbandem grającym na Coachelli. Dziewczyny opowiedzą o blaskach i cieniach sławy oraz o pełnej wyzwań drodze do światowego sukcesu. 

BLACKPINK: Light Up the Sky pokazuje prawdziwe oblicza tej niezwykłej czwórki, która wyiosła k-pop na szczyty popularności, udowadniając, że muzyka nie zna granic.

Obejrzycie dokument o BLACKPINK?


 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama