News

Ariana Grande współautorką piosenki Seleny Gomez i BLACKPINK! Widzieliście Ice Cream?

Ariana Grande współautorką piosenki Seleny Gomez i BLACKPINK! Widzieliście Ice Cream?

fot. YouTube.com/BLACKPINK

BLACKPINK i Selena Gomez we wspólnym numerze – plotki o wyjątkowej współpracy okazały się prawdą. Dziewczyny zaprezentowały światu piosenkę i teledysk do Ice Cream.

Przed ogłoszeniem współpracy Gomez z artystkami z BLACKPINK mówiło się, że to Ariana Grande nagrywa z zespołem. Okazało się inaczej, ale Ariana Grande… też jest 'obecna' w numerze! Piosenkarka jest jedną z autorek utworu.

Maffashion - pierwsze zdjęcia z brzuszkiem! Ciąża z aktorem potwierdzona >>

Autorzy Ice Cream to znani songwriterzy: Selena Gomez, Ariana Grande, Victoria Monét, TEDDY, Tommy Brown, Steven Franks, Bekuh BOOM oraz 24. Ice Cream to następca kawałka How You Like That, który zdobył ogromną popularność. Singiel zdobył aż 100 milionów streamów w Spotify w niecały miesiąc! 

Utwór zadebiutował też na 33. pozycji Billboard Hot 100, co sprawiło, że BLACKPINK stało się drugą najwyżej notowaną grupą k-popową w zestawieniu w momencie premiery. Czy Ice Cream z Selenę Gomez stanie się równie popularne?

Album BLACKPINK, na którym znajdą się te hity, ukaże się 2 października 2020. Czekacie na premierę?


 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.