News

Eurowizja 2023: Blanka komentuje negatywne reakcje. 'Chcę jak najlepiej dla Polski'

Eurowizja 2023: Blanka komentuje negatywne reakcje. 'Chcę jak najlepiej dla Polski'

fot. materiały prasowe/warnermusic.pl

Blanka została reprezentantką Polski na Eurowizji 2023, co spotkało się z falą bardzo negatywnych komentarzy od fanów konkursu. Wykonawczyni piosenki Solo odniosła się do hejtu, który na nią spadł.

Blanka – od modelingu do Eurowizji 2023. Co wiemy o wykonawczyni Solo? >>

Eurowizja 2023 – Blanka reprezentuje Polskę. Burza w sieci

Blanka z utworem Solo, z którym zaprezentuje się na 67. Konkursie Piosenki Eurowizji, w sumie zdobyła 22 punkty w finale polskich preselekcji – 12 w wyniku głosowania jurorów i 10 w wyniku głosowania widzów.

Po tym, jak Blanka została reprezentantką Polski, rozpętała się burza, pojawiły się głosy, że eliminacje były „ustawką”. Słuchacze nie wróżą Blance sukcesu w Eurowizji 2023, nie brakuje komentarzy od osób, które twierdzą, że 23-latka powinna zrezygnować z wyjazdu do Liverpoolu.

Eurowizja 2023: Blanka o krytyce na swój temat

W jednym z wywiadów Blanka została zapytana o to, jak czuje się z krytyką na temat tego, że to właśnie ona reprezentuje Polskę na Eurowizji 2023.

Czuję się z tym różnie. Rozumiem to. Jakbym była fanką kogoś innego, też nie byłabym zadowolona, że jedzie ktoś inny. Oczywiście mówimy tu o Jannie. Jesteśmy z kompletnie dwóch światów muzycznych. On robi kompletnie inną muzyką, ja kompletnie inną. Mamy innych odbiorców. (...) Nie rozumiem aż tak przykrych słów. Chcę pokazać się jak najlepiej. Nie ma żadnego hejtu między mną a Jannem. Jesteśmy w przyjacielskiej relacji. Mam nadzieję, że ludzie zrozumieją, że chcę jak najlepiej dla Polski – powiedziała Blanka w Radiu Zet.

Blanka zdradziła, że kibicowała Jannowi, który był faworytem widzów do reprezentowania Polski na Eurowizji 2023.

Maryla Rodowicz na Eurowizji? Powiedziała, dlaczego nie wystąpiła w konkursie i komu teraz kibicowała >> 

W relacji na Instagramie Blanka podziękowała za oddane na nią głosy, za konstruktywną krytykę i zapowiedziała, że da z siebie wszystko. Piosenkarka podziękowała też za wsparcie Jannowi.

Tak naprawdę oboje nie rozumiemy tak ogromnej fali czystego hejtu, który się na mnie wylewa. Konstruktywną krytykę rozumiem. (…) Oboje nie rozumiemy w jaką stronę to wszystko podąża i przyznam, że jest mi przykro. Staram się o tym nie myśleć, staram się robić swoje, przygotowywać się dalej, żeby zrobić to, co mogę zrobić, najlepiej – powiedziała.

Eurowizja 2023 – która Polska?

Blanka na Eurowizji 2023 z piosenką Solo wystąpi 11 maja. W drugim półfinale zaśpiewa jako ostatnia.

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.