News

Blanka Lipińska i Laura z 365 Dni w prawie takiej samej sukience na premierze. To nie przypadek

Blanka Lipińska i Laura z 365 Dni w prawie takiej samej sukience na premierze. To nie przypadek

Fot. Instagram.com/365dni_ru/michelemmexico

Blanka Lipińska i Laura z 365 Dni (Anna Maria Sieklucka) przyszły na premierę filmu w takiej samej sukience. Wybór stylizacji nie jest przypadkowy. Dlaczego ubrały się prawie identycznie?

Michele Morrone z 365 dni zagra koncert w Polsce! [DATA, MIEJSCE, BILETY] >> 

365 Dni – premiera 

6 lutego 2020 roku odbył się uroczysty pokaz filmu 365 Dni, który powstał na podstawie debiutanckiej książki Blanki Lipińskiej. 365 Dni to powieść erotyczna, w której głównymi bohaterami są gangster Massimo Torricelli (Michele Morrone) i Laura (Anna Maria Sieklucka). Film trafił do kin 7 lutego. 

Na oficjalnej premierze 365 Dni nie zabrakło oczywiście twórców i aktorów filmu. Na czerwonym dywanie pojawili się m.in. Michele Morrone, Magdalena Lamparska, Grażyna Szapołowska, Natasza Urbańska, Anna Maria Sieklucka i Blanka Lipińska.

365 dni – recenzja filmu >> 

Blanka Lipińska i Anna Maria Sieklucka w takich samych sukienkach 

Autorka powieści 365 Dni i odtwórczyni głównej roli w produkcji wybrały na premierę (prawie) takie same sukienki! Zarówno Blanka Lipińska jak i Anna Maria Sieklucka miały na sobie długą suknię z wycięciem na nogę, gorsetem i rękawem na jedno ramię w bardzo podobnym kolorze. To na pewno nie jest przypadek, bo obie kreacje projektowała Patrycja Kujawa, więc obie panie wiedziały wcześniej o tym, że ich stylizacje są bardzo podobne. 

Wybór tak podobnych kreacji przez Blankę Lipińską i Annę Marię Sieklucką mógł być bardzo przemyślany. Pojawiły się spekulacje, że autorka 365 Dni jest pierwowzorem Laury Biel, w którą wciela się Sieklucka, a prawie identyczne stylizacje tylko to potwierdzają.

Dodajmy, że w wywiadzie dla Vogule Poland Blanka Lipińska zdradziła, że jej powieść jest oparta na faktach, a fikcji literackiej jest tam około 15%. Na pytanie czy utożsamia się z Laurą odpowiedziała nawet:

No pewnie, no przecież Laura to ja!

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@blanka_lipinska на премьере #365dni ?

Post udostępniony przez ??Фильм “365 дней” (@365dni_ru)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nuestra hermosa @anna_maria.sieklucka • • • #MicheleMmexico #365dni #365dnienlatinoamerica

Post udostępniony przez ??????? ? ??́???? ?? (@michelemmexico)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I’m crying ?♥️ @anna_maria.sieklucka @iammichelemorroneofficial #365dni

Post udostępniony przez JACQ (@papi_faulkner)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.