Reklama
placeholder
News

Nowy chłopak Blanki Lipińskiej to ex Julii Wieniawy?!

Nowy chłopak Blanki Lipińskiej to ex Julii Wieniawy?!

Fot. Instagram.com/juliawieniawa/blanka_lipinska/alekbaron

Reklama
Reklama
placeholder

Nowy chłopak Blanki Lipińskiej to ex Julii Wieniawy?! Mówi się, że autorka 365 Dni ma nowego ukochanego.

Blanka Lipińska: nie uwierzycie kim jest z zawodu! >> 

We wrześniu 2019 roku Blanka Lipińska opublikowali ślubne zdjęcie na Instagramie. Fani gratulowali pisarce, jednak okazało się, że jej ślub z Maciejem Buzałą to tylko żart. ;-) Niedługo później Lipińska i jej partner nagrali filmik, na którym ogłosili, że nie są już razem, bo uznali, że są „lepszymi kumplami niż związkiem”.

Blanka Lipińska i Baron są parą?

Mówi się, że autorka powieści 365 Dni znowu jest zakochana. Portale podają, że Blanka Lipińska od niedawna spotyka się z byłym chłopakiem Julii Wieniawy – Aleksandrem Baronem z zespołu Afromental. Przypomnijmy, że 21-letnia aktorka i muzyk byli parą w 2019 roku. Ich związek trwał kilka miesięcy.

Jak informuje m.in. serwis Pomponik.pl, który powołuje się na swoje źródło, Blanka Lipińska i Baron byli razem na finale trzeciej edycji The Voice Kids.

Przyjechała żeby dodać mu otuchy i po nagraniu porwać na kolację, którą sama przygotowała. Nie składają sobie jeszcze wielkich obietnic na całe życie, bo chcą cieszyć się chwilą – czytamy.

Julia Wieniawa i Baron – związek zakończony. Aktorka skomentowała >> 

Z kolei dziennikarze portalu Pudelek.pl próbowali skontaktować się z Blanką Lipińską, jednak ta odmówiła komentarza na temat relacji z Baronem.

Myślicie, że pasują do siebie?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama