News

Dlaczego Blanka Lipińska i Baron się rozstali? „Są rzeczy, które trudno wybaczyć”

Dlaczego Blanka Lipińska i Baron się rozstali? „Są rzeczy, które trudno wybaczyć”

Fot. Instagram.com/alekbaron

Dlaczego Blanka Lipińska i Baron się rozstali? Znajomy pary miał zdradzić co było powodem zerwania autorki 365 Dni i gitarzysty Afromental.

Blanka Lipińska i Baron ROZSTALI SIĘ! Jest oświadczenie >> 

Blanka Lipińska i Baron – rozstanie

Niedawno Blanka Lipińska i Aleksander Baron rozstali się po ośmiu miesiącach związku. 35-latka potwierdziła to w oświadczeniu wydanym dla magazynu Gala.

Tak, kilka dni temu rozstaliśmy się z Aleksandrem. To dla mnie bardzo trudny czas (…). Jest to mój jedyny oficjalny komentarz zarówno dla mediów, jak i dla osób obserwujących mnie w social mediach – czytamy.

Jakiś czas później z Instagrama Blanki Lipińskiej zniknęły jej wspólne zdjęcia z byłym chłopakiem. Zarówno na jej profilu, jak i na profilu Barona pojawiły się posty, które prawdopodobnie odnoszą się do zerwania.

Blanka Lipińska i Baron – dlaczego nie są razem?

Dlaczego Blanka Lipińska i Baron się rozstali? Oboje nie zdradzili powodów swojej decyzji, jednak mówi się, że mieli inne oczekiwania co do łączącej ich relacji.

Baron wchodził w tę relację z przeświadczeniem, że to będzie dobra zabawa, a sama Blanka zdawała się go w tym upewniać. Świetnie się razem bawili, ale przez kwarantannę szybko zostali rzuceni na głęboką wodę. Okazało się, że Blanka zaangażowała się nieco bardziej, a gdy życie wróciło do normy, a Baron do swoich obowiązków i rozrywek, rzeczywistość była dla nich mniej łaskawa. Ona chciała wejść na kolejny etap i oczekiwała zaangażowania, a on zawsze był i będzie wolnym strzelcem. Nie na to się pisał, to typ rockmana i artysty, który potrzebuje przestrzeni. A w tym związku zrobiło się duszno. Wybuchowy charakter Blanki nie pomaga – podawał portal Plotek, powołując się na wypowiedź osoby z bliskiego otoczenia pary.

Baron o rozstaniu z Blanką Lipińską: „Każdy z nas liże rany, o których nie mówi” >> 

Teraz pojawiły się informacje, że to Blanka Lipińska zerwała z muzykiem.

To jeszcze zbyt świeża sprawa. Blanka zakończyła ten związek w dużych emocjach. Są rzeczy, które trudno wybaczyć – miał zdradzić Fleszowi znajomy gwiazd.

Jesteście zaskoczeni?

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ból jest rzeczą względną... To co jednego zabije, innego draśnie 💪🏼

Post udostępniony przez Blanka Lipinska (@blanka_lipinska)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💞 182 DNI 💞

Post udostępniony przez 𝕬𝖑𝖊𝖐𝖘𝖆𝖓𝖉𝖊𝖗 𝕸𝖎𝖑𝖜𝖎𝖜-𝕭𝖆𝖗𝖔𝖓 (@alekbaron)

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.