News

Blanka Lipińska i Baron ROZSTALI SIĘ! Jest oświadczenie

Blanka Lipińska i Baron ROZSTALI SIĘ! Jest oświadczenie

fot. screen instagram.com/blanka_lipinska/

Blanka Lipińska i Baron rozstali się po kilku miesiącach związku. Jest oświadczenie autorki bestsellerowych powieści.

Blanka Lipińska i Baron mają kryzys w związku? „Zapytajcie jego” >>  

Od początku roku Blanka Lipińska i Aleksander Baron byli jedną z najgorętszych par show-biznesu. Pisarka i muzyk publikowali w sieci wspólne zdjęcia, relacjonowali wakacje i otwarcie mówili o uczuciu, które ich łączy.

Niedawno pojawiły się spekulacje, że Blanka Lipińska i Baron przechodzą kryzys. Wszystko dlatego, że 35-latka wyjechała na wakacje sama, mimo że wcześniej planowała urlop ze swoim chłopakiem. Baron odniósł się do podejrzeń fanów wyjaśniając, że potrzebuje czasu dla siebie.

Blanka Lipińska i Baron zerwali – oświadczenie

Jak podaje magazyn Gala, Blanka Lipińska potwierdziła rozstanie z Aleksandrem Baronem w oświadczeniu przesłanym do redakcji. Dodała, że nie zamierza więcej komentować powodów tej decyzji.

Tak, kilka dni temu rozstaliśmy się z Aleksandrem. To dla mnie bardzo trudny czas, który na moje szczęście spędzam z bliskimi osobami w pięknym miejscu. Wielka prośba do mediów i fanów, nie róbcie z tego sensacji, dostatecznie dużo jest we mnie bólu, który staram się ukryć. Związek dwóch osób publicznych siłą rzeczy był medialny, mam nadzieję, że rozstanie takie nie będzie. Lubię się dzielić z ludźmi pozytywną energią, natomiast cierpienie chcę przeżywać tylko w otoczeniu przyjaciół. Niech każda osoba, która będzie chciała zabrać głos w tej sprawie (zwłaszcza dziennikarze) przypomni sobie jakie to uczucie, kiedy kończy się związek. Liczę i Alek zapewne również, na odrobinę empatii z Waszej strony. Jest to mój jedyny oficjalny komentarz zarówno dla mediów, jak i dla osób obserwujących mnie w social mediach – czytamy.

Blanka Lipińska i Baron myślą o dziecku? 'Patrzę w przyszłość' >> 

Przypomnijmy, że doniesienia o tym, że Blankę Lipińską i Barona łączy coś więcej, pojawiły się w lutym 2020 roku. W marcu para oficjalnie potwierdziła swój związek.

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

YOU Rock My World 🤟🏼🌏 #MiłośćWCzasachZarazy

Post udostępniony przez Blanka Lipinska (@blanka_lipinska)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.