News

Gdzie wakacje spędzili Blanka Lipińska i Baron?

Gdzie wakacje spędzili Blanka Lipińska i Baron?

Fot. Instagram.com/blanka_lipinska

Gdzie wakacje spędzili Blanka Lipińska i Baron? Niedawno zdradzili fanom gdzie dokładnie wyjechali!

Blanka Lipińska topless na wakacjach. Ale widoki! >> 

Jakiś czas temu Blanka Lipińska i Baron wyjechali na wspólne wakacje. Para postanowiła odpocząć za granicą – w Grecji. Na Instagramie chętnie relacjonowali fanom swój urlop, publikując na swoich profilach zdjęcia i filmiki z wyjazdu.

Niedawno Blanka Lipińska uchyliła rąbka tajemnicy i zdradziła gdzie dokładnie zatrzymała się z Alkiem Baronem. Autorka 365 Dni i muzyk Afromental wybrali luksusowy hotel Stella Island Luxury Resort & Spa, który znajduje się na Krecie.

Pytacie o miejsce, w którym byliśmy. @stellaislandcrete piękny, dopieszczony hotel wart swojej ceny. Miejsce absolutnie magiczne. Z cudownymi widokami, świetną obsługą, DOSKONAŁYM jedzeniem i bez dzieci. Próżno tu szukać głośnych rozrywek, są za to kameralne koncerty, joga i 5 restauracji a’la carte Spędziliśmy tu nasze pierwsze, wspólne wakacje i to był idealny wybór. Poznaliśmy wspaniałych ludzi i poczuliśmy czym jest grecka gościnność. (…) Dostaliśmy więcej, niż̇ oczekiwaliśmy –  spokój, prywatność i kilka kilogramów do przodu. Bawiliśmy się doskonale, a teraz czas brać się do pracy. Na pewno tu wrócimy i to już̇ niebawem – czytamy w poście Blanki Lipińskiej.

Blanka Lipińska kończy 35 lat! Tak zmieniała się najgorętsza polska pisarka >> 

W internecie możemy znaleźć informację, że na terenie hotelu, w którym zatrzymali się Blanka Lipińska i Aleksander Baron, oprócz kilku restauracji, znajdują się też m.in. dwa baseny (kryty i odkryty), korty tenisowe, minigolf, miniboisko do gry w piłkę nożną i siłownia. Z kolei w SPA można skorzystać z masaży, sauny, łaźni tureckiej i jacuzzi. Dodatkowo blisko hotelu jest prywatna piaszczysto- żwirowa plaża o długości 200 metrów, na której dostępne są leżaki, parasole i ręczniki plażowe.

Za noc w hotelu Stella Island Luxury Resort & Spa trzeba zapłacić ponad 2 tysiące złotych.

Chcielibyście tam pojechać?

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pytacie o miejsce, w którym byliśmy 🇬🇷 @stellaislandcrete piękny, dopieszczony hotel wart swojej ceny. Miejsce absolutnie magiczne ✨ Z cudownymi widokami, świetną obsługą, DOSKONAŁYM jedzeniem i bez dzieci 🔞 Próżno tu szukać głośnych rozrywek, są za to kameralne koncerty, joga i 5 restauracji a’la carte. Spędziliśmy tu nasze pierwsze, wspólne wakacje i to był idealny wybór. Poznaliśmy wspaniałych ludzi i poczuliśmy czym jest grecka gościnność 🙏🏼 Dziękuje @izaborkowska25 za znalezienie tego miejsca 💋 Dostaliśmy więcej niż oczekiwaliśmy - spokój, prywatność i kilka kilogramów do przodu 😂 Bawiliśmy się doskonale, a teraz czas brać się do pracy 💪🏼 Na pewno tu wrócimy 🇬🇷⛵️☀️🥗❤️ i to już niebawem 🔥😈🤟🏼 🇬🇷💙🇬🇷💙🇬🇷💙 I have many questions about the place where we stayed in Greece 🇬🇷 @stellaislandcrete is a really beautiful, pampered hotel well worth the money - truly amazing place ✨ Beautiful views, great service, EXCELLENT food and no kids!!! 🔞 You won't find loud entertainment here but there are small, exclusive concerts, yoga and 5 a'la carte restaurants. We spent here our first vacation together and it was a perfect choice. We met wonderful people and felt what Greek hospitality is 🙏🏼Thank you @izaborkowska25 for finding this place 💋 We got more than we expected - peace, privacy and extra few kilos 😂 We had a great time, and now it's time to go back and get to work. 💪🏼 We will definitely come back here 🇬🇷⛵️☀️🥗❤️ And it will be soon 🔥😈🤟🏼

Post udostępniony przez Blanka Lipinska (@blanka_lipinska)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Greek Captain 🇬🇷 By @alekbaron 📸

Post udostępniony przez Blanka Lipinska (@blanka_lipinska)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

GoodMorning 📸

Post udostępniony przez Blanka Lipinska (@blanka_lipinska)

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj