News

Blanka Lipińska szczerze o swojej orientacji seksualnej. Fan zapytał, czy ją zmieniła

Blanka Lipińska szczerze o swojej orientacji seksualnej. Fan zapytał, czy ją zmieniła

fot. Instagram.com/blanka_lipinska

Blanka Lipińska odpowiedziała na pytanie o swoją orientację seksualną. Fan chciał wiedzieć, czy autorka 365 Dni ją zmieniła.

Blanka Lipińska zajmie się produkcją filmów. Co dalej z karierą pisarską? >> 

Blanka Lipińska o orientacji. Jest biseksualna

Blanka Lipińska bardzo często odpowiada na Instagramie na pytania fanów. Niedawno gwiazda zorganizowała Q&A, a ktoś zapytała ją: Czy zmieniłaś orientację?

A na jaką jeszcze można, skoro ja jestem bi? – odpisała celebrytka.

Blanka Lipińska o tym, że nie wyklucza zbliżenia z kobietą mówiła już w 2018 roku. W wywiadzie dla magazynu VIVA! przyznała, że jej zdaniem „każda kobieta jest biseksualna” i opisała „epizod”, do którego doszło, kiedy miała 21 lat.

Blanka Lipińska ma żyrandol z włosami Barona. 'Uderzał regularnie właśnie w tamtą część' >> 

(…) Miałam biseksualny epizod, gdy miałam 21 lat. To był czas ciekawości, odkrywania siebie. Odwiedziła mnie koleżanka, piękna dziewczyna, obcięta na jeżyka. Napiłyśmy się winka, nocowała u mnie, spała ze mną w łóżku. Od słowa do słowa to się wydarzyło. Przyjaźń się skończyła, bo poczułam, że nie mogłabym jej spojrzeć w twarz. To było takie niezaplanowane, takie fizyczne. Ale dowiedziałam się jednej rzeczy. Tak, jak kobieta dotyka drugą kobietę, to żaden facet jej nie dotknie. Ja na przykład nie lubię, jak się mnie głaszcze, choć to absurdalne – boli mnie to. A ona głaskała mnie po ręce i to była ekstra – mówiła.

Julia Wieniawa o relacjach z Blanką Lipińską >> 

Blanka Lipińska trzy razy była zaręczona. W latach 2018–2019 była w związku z przedsiębiorcą Maciejem Buzałą. W 2020 roku jej partnerem był Aleksander Milwiw-Baron z zespołu Aformental.

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.