News

Tak będzie mieszkać Blanka Lipińska. Zamieszka tam z Baronem?

Tak będzie mieszkać Blanka Lipińska. Zamieszka tam z Baronem?

Fot. Instagram.com/blanka_lipinska

Tak będzie mieszkać Blanka Lipińska. Autorka bestsellerów niedługo przeprowadzi się do luksusowego apartamentu. Zamieszka tam z Baronem?

Blanka Lipińska opowiada Natalii Siwiec o gadżetach erotycznych na wakacjach z Baronem >> 

Blanka Lipińska – nowe mieszkanie

W czerwcu Blanka Lipińska zdradziła na InstaStory, że planuje przeprowadzkę do nowego mieszkania. 34-latka powiedziała, że swoje lokum musi urządzić.

(…) Sofy, łóżka, komody, rzeźby, trupie czachy pistolety…. A do tego wszystkiego jeszcze mam gigantyczny taras. I tak sobie pomyślałam, że chciałabym, żeby był taki piękny! (…) Chciałabym mieć drzewa, takie wielkie drzewa. (…) A co! I jacuzzi pompowane. Wszystko! Dobrobyt! – mówiła.

Jak będzie mieszkać Blanka Lipińska? Magazyn Flesz ustalił, że autorka 365 Dni na warszawskim Wilanowie będzie miała do swojej dyspozycji ponad 100 metrów kwadratowych - dwie łazienki, trzy duże pokoje, przestronną garderobę, kuchnię oraz dwa tarasy. Podaje się, że koszt wynajmu takiego mieszkania to około 7-10 tysięcy złotych.  

Zaprojektowanie wnętrz powierzyłam zaprzyjaźnionej architektce. Stawiam na eleganckie, ale proste formy i naturalne materiały. Oczywiście nie zabraknie mocnych akcentów, w końcu to dom Lipińskiej – cytuje słowa gwiazdy m.in. portal Party.pl.

365 Dni: Doda chciała zekranizować książkę Blanki Lipińskiej! Koniec przyjaźni? >> 

Czy Blanka Lipińska zamieszka z Baronem? Jak się okazuje, para nie ma tego w planach. ;-) 

Pomieszkujemy ze sobą, ale każde z nas lubi mieć swoją przestrzeń. Poza tym u siebie Alek ma studio nagrań, więc nie jest to wymarzone lokum dla dwojga – czytamy.

Chcielibyście zamieszkać w takim miejscu? 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

YOU Rock My World 🤟🏼🌏 #MiłośćWCzasachZarazy

Post udostępniony przez Blanka Lipinska (@blanka_lipinska)

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj