Reklama
placeholder
News

Blanka Lipińska ma nowego partnera? Skomentowała doniesienia

Blanka Lipińska ma nowego partnera? Skomentowała doniesienia

Fot. Instagram.com/blanka_lipinska

Reklama
Reklama
placeholder

Mówi się, że Blanka Lipińska od dłuższego czasu jest szczęśliwie zakochana. Autorka serii 365 Dni odniosła się do doniesień na temat nowego chłopaka.

Kolejne 365 Dni – data premiery już znana. Kiedy? >> 

Celebrytka ma być w tym związku już od roku. Redakcja portalu Pudelek ustaliła, że mężczyzna, z którym jakiś czas temu Blanka Lipińska była widziana m.in. w Sopocie, to scenograf.

Blanka Lipińska – nowy partner, związek

Wybrankiem Blanki Lipińskiej ma być Paweł Baryła, który w swojej filmografii ma takie produkcje jak Krime Story. Love Story czy Czarny Młyn. Co więcej, wystąpił w roli hiszpańskiego ochroniarza w ekranizacji drugiej części 365 Dni – Ten Dzień. Blanka Lipińska i Paweł Baryła mieli się poznać na planie filmu i właśnie podczas pracy zbliżyć do siebie.

Kiedy Blanka Lipińska wejdzie na plan nowego filmu? To 'ostra historia gitarzysty i pisarki' >> 

Blanka Lipińska nie komentuje informacji na temat swojego życia uczuciowego i nie zamierza tego robić. We wpisie na Instagramie zaznaczyła, że wyciągnęła lekcję z przeszłości.

(…) Moje życie prywatne jest PRYWATNE (przeszłość sporo mnie nauczyła) nie będzie żadnych komentarzy z mojej strony. Niech Wam wystarczy fakt, że u mnie wszystko dobrze.

Życzę Wam pięknego dnia. I wysyłam duuużo miłości – napisała Blanka Lipińska na InstaStory.

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama