News

Blanka Lipińska ma NOWY TATUAŻ! „Pierwszy raz będzie dla mnie coś symbolizował”

Blanka Lipińska ma NOWY TATUAŻ! „Pierwszy raz będzie dla mnie coś symbolizował”

Fot. Instagram.com/blanka_lipinska

Blanka Lipińska ma nowy tatuaż!  Autorka 365 Dni zrobiła go sobie w Meksyku. Co symbolizuje?

Eurowizja 2021: Maryla Rodowicz reprezentantką Polski?! >>

Słynna pisarka ma na swoim ciele naprawdę sporo tatuaży, m.in. z wizerunkami swoich najbliższych  – rodziców i brata Jakuba.

Niedawno 35-latka zdecydowała się na zrobienie kolejnej "dziary". Nowy tatuaż powstał w Meksyku, gdzie Blanka Lipińska jakiś czas temu wyjechała z Natalią Siwiec. Gwiazda ujawniła, że ten rysunek będzie dla niej wyjątkowy.

Blanka Lipińska – nowy tatuaż

(…) Postanowiłam sobie zrobić tatuaż, tutaj w Meksyku. I pierwszy raz, słuchajcie, tatuaż będzie dla mnie coś symbolizował. Oczywiście nie mówię o mojej rodzinie, bo tutaj mam wytatuowaną mamę, tatę i tu jest mój brat. Więc to nie jest symbol to są po prostu ukochani ludzie, którzy cały czas są przy mnie. Natomiast żaden z moich pozostałych tatuaży nic nie znaczy. Nic. A ten tatuaż, który robię dzisiaj... No długo zastanawiałam się nad tym, co to będzie i wybrałam (…) – powiedziała w czasie relacji na Instagramie.

Blanka Lipińska POWIĘKSZYŁA ZĘBY?! „Dobrze zauważyliście” >> 

Blanka Lipińska tym razem zrobiła sobie tatuaż pod uchem, który łączy w sobie dwa znaki.

To dwa połączone symbole. Księżyc w nowiu oznaczający nowy początek i znak symbolizujący życie TU I TERAZ – wyjaśnia autorka erotycznych powieści.

Zrobilibyście sobie taką "dziarę"? 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.