News

Fotoreporter do Blanki Lipińskiej: „Nie takie d*py miewałem!” [WIDEO]

Fotoreporter do Blanki Lipińskiej: „Nie takie d*py miewałem!” [WIDEO]

fot. instagram.com/blanka_lipinska/

Na swoim Instagramie Blanka Lipińska dodała wideo, na którym kłóci się z jednym z papparazi. Autorka bestsellerowej serii 365 Dni ostro zareagowała na komentarz skierowany do niej. Sprawdzamy o co chodzi.

Blanka Lipińska – 365 dni

Blanka Lipińska w 2018 roku wydała debiutancką powieść 365 Dni. Pierwszy polski erotyk bardzo spodobał się czytelnikom – nakład książki przekraczał 500 tysięcy! 2 lata temu Lipińska napisała kontynuację „polskich 50 Twarzy Greya” – Ten Dzień. W maju 2019 roku pojawiła się trzecia część historii Laury i Massimo – Kolejne 365 Dni.

Blanka Lipińska: nie uwierzycie kim jest z zawodu! >>

7 lutego 2020 roku do kin wejdzie film 365 Dni, który powstał na podstawie debiutanckiej powieści Blanki Lipińskiej. W rolach głównych wystąpią Michele Morrone i Anna Maria Sieklucka.

Blanka Lipińska obrażona przez paparazzi 

5 lutego Blanka Lipińska dodała na swój profil na Instagramie wideo, na którym wdała się w nieprzyjemną dyskusję z jednym z papparazi. Wszystko działo się dzień wcześniej na ściance przed galą wręczenia Bestsellerów Empiku 2020 i zostało zarejestrowane przez jej menadżerkę. Na nagraniu nie słychać momentu, w którym pada główne zdanie, ale widzimy Lipińską i jej ostrą reakcję.

To niestety nie jest „film ze ścianki”. To próba obrażenia kobiety. Jeden z fotografów, skomentował moje przywitanie z kolegą fotografem słowami „nie takie du*y miał”....Reszta jest na filmie.... Pan przeprosił...bo chyba głupio mu się zrobiło, że koledzy nie stanęli za nim murem, a wręcz byli zażenowani. Tylko niestety to przepraszam, mogłam sobie w buty wsadzić, bo po chwili, kiedy nie zapozowałam mu do zdjęcia usiłował obrazić mnie w bardziej „wyszukany” sposób...Takie zachowania są powszechne i niestety tolerowane, a osoby, które to dotyka nie walczą o swoje dobre samopoczucie i godność! Kochani....szanujmy się
Nawzajem i samych siebie!
– podpisała nagranie.

Zenek Martyniuk obejrzał film o sobie i… zdradził coś ważnego! >> 

Blanka Lipińska na swoim InstaStory postanowiła jeszcze powiedzieć parę słów na temat tego czemu publikuje to wideo.

Robię to, bo po to, żebyście drogie Panie, zwłaszcza Wy, miały odwagę w sytuacjach, w których poczułyście się poniżone w jakikolwiek sposób przez człowieka, nie mówię przez mężczyzn, nawet przez inne kobiety. Pamiętajcie, jeśli Wy się nie uszanujecie, to nikt Was nie uszanuje. (…) - mówiła. 

Myślicie, że dobrze zareagowała?

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

To niestety nie jest „film ze ścianki”. To próba obrażenia kobiety. Jeden z fotografów, skomentował moje przywitanie z kolegą fotografem słowami „nie takie dupy miał”....??‍♀️ Reszta jest na filmie.... Pan przeprosił...bo chyba głupio mu się zrobiło, ze koledzy nie stanęli za nim murem, a wręcz byli zażenowani ? Tylko niestety to przepraszam, mogłam sobie w buty wsadzić, bo po chwili, kiedy nie zapozowały mu do zdjęcia usiłował obrazić mnie w bardziej „wyszukany” sposób... Takie zachowania są powszechne i niestety tolerowane, a osoby, które to dotyka nie walczą o swoje dobre samopoczucie i godność! Kochani....szanujmy się ?? Nawzajem i samych siebie !

Post udostępniony przez Blanka Lipinska (@blanka_lipinska)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

No cóż Kochani...MAMY TEN PIENIEK ! ?? Dziękuje Wam ?? To Wasza nagroda, zasługa, to Wasz wybór. Nie ma mnie bez Was ?? Dziękuje, że mogłam tam wczoraj stanąć, serce niemal rozerwało mi płuca, kiedy wyczytali moją kategorię ? I nie wiem, czego bałam się bardziej...ze dostanę i będę musiała tam iść, i gadać, czy że nie dostanę, i będę zawiedziona ? Poszłam niesiona szeptem prawdziwych pisarzy i satysfakcją, że oto ja, dziewczyna z Puław, laska, która przynajmniej w teorii nie umie pisać, odbiera literacką nagrodę ? Za moim sukcesem stoi wiele osób. Wy, Wydawnictwo @wydawnictwo_agora , rodzina, przyjaciele, a także kobieta, która jest jak mój cień, moja straż przyboczna i manager @managment.agata . Dziękuje Ci kochanie za prace, przyjaźń i cierpliwość. Bez Ciebie nie byłabym tu gdzie jestem. Kocham Cię ❤️ Foto ons

Post udostępniony przez Blanka Lipinska (@blanka_lipinska)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nawet nie wiecie jaki to dla mnie ważny czas. Już za miesiąc zobaczycie to, nad czym pracowaliśmy przez ostatnie 10 miesięcy. Najpierw w marcu siedliśmy do scenariusza. Wszystko działo się w szalonym tempie ? Później wybieranie lokacji, castingi, poprawki scenariusza, znowu castingi, trudności, wybory, problemy... Potem plan zdjęciowy i znowu wyzwania, nieoczekiwane sytuacje, przygody... To wszystko było dla mnie kompletną nowością ? Byłam jak dziecko wrzucone do świata dorosłych. Przedwczoraj pokazaliśmy Wam przedsmak. Trailer, do którego link znajdziecie w BIO. Do ostatnich minut walcząc o to, by to co zobaczycie w zwiastunie spełniło Wasze oczekiwania. Ale najważniejszy moment przyjdzie za miesiąc ? 7 lutego...to wtedy podsumujecie naszą prace. Nie spodziewajcie się zobaczyć powieść 1:1, to niemożliwie ??‍♀️ A z racji tego, dam Wam więcej. To czego nie wiedzieliście, nie widzieliście, nie poczuliście. To ta sama historia...tylko oczami autora mądrzejszego o pięć lat. Czy będzie inna ? BĘDZIE ❤️ Czy będzie porywająca? BEEEDZIE !!! ? Czy będzie zaskakująca ? FU*K YES ! ?

Post udostępniony przez Blanka Lipinska (@blanka_lipinska)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.