News

Fotoreporter do Blanki Lipińskiej: „Nie takie d*py miewałem!” [WIDEO]

Fotoreporter do Blanki Lipińskiej: „Nie takie d*py miewałem!” [WIDEO]

fot. instagram.com/blanka_lipinska/

Na swoim Instagramie Blanka Lipińska dodała wideo, na którym kłóci się z jednym z papparazi. Autorka bestsellerowej serii 365 Dni ostro zareagowała na komentarz skierowany do niej. Sprawdzamy o co chodzi.

Blanka Lipińska – 365 dni

Blanka Lipińska w 2018 roku wydała debiutancką powieść 365 Dni. Pierwszy polski erotyk bardzo spodobał się czytelnikom – nakład książki przekraczał 500 tysięcy! 2 lata temu Lipińska napisała kontynuację „polskich 50 Twarzy Greya” – Ten Dzień. W maju 2019 roku pojawiła się trzecia część historii Laury i Massimo – Kolejne 365 Dni.

Blanka Lipińska: nie uwierzycie kim jest z zawodu! >>

7 lutego 2020 roku do kin wejdzie film 365 Dni, który powstał na podstawie debiutanckiej powieści Blanki Lipińskiej. W rolach głównych wystąpią Michele Morrone i Anna Maria Sieklucka.

Blanka Lipińska obrażona przez paparazzi 

5 lutego Blanka Lipińska dodała na swój profil na Instagramie wideo, na którym wdała się w nieprzyjemną dyskusję z jednym z papparazi. Wszystko działo się dzień wcześniej na ściance przed galą wręczenia Bestsellerów Empiku 2020 i zostało zarejestrowane przez jej menadżerkę. Na nagraniu nie słychać momentu, w którym pada główne zdanie, ale widzimy Lipińską i jej ostrą reakcję.

To niestety nie jest „film ze ścianki”. To próba obrażenia kobiety. Jeden z fotografów, skomentował moje przywitanie z kolegą fotografem słowami „nie takie du*y miał”....Reszta jest na filmie.... Pan przeprosił...bo chyba głupio mu się zrobiło, że koledzy nie stanęli za nim murem, a wręcz byli zażenowani. Tylko niestety to przepraszam, mogłam sobie w buty wsadzić, bo po chwili, kiedy nie zapozowałam mu do zdjęcia usiłował obrazić mnie w bardziej „wyszukany” sposób...Takie zachowania są powszechne i niestety tolerowane, a osoby, które to dotyka nie walczą o swoje dobre samopoczucie i godność! Kochani....szanujmy się
Nawzajem i samych siebie!
– podpisała nagranie.

Zenek Martyniuk obejrzał film o sobie i… zdradził coś ważnego! >> 

Blanka Lipińska na swoim InstaStory postanowiła jeszcze powiedzieć parę słów na temat tego czemu publikuje to wideo.

Robię to, bo po to, żebyście drogie Panie, zwłaszcza Wy, miały odwagę w sytuacjach, w których poczułyście się poniżone w jakikolwiek sposób przez człowieka, nie mówię przez mężczyzn, nawet przez inne kobiety. Pamiętajcie, jeśli Wy się nie uszanujecie, to nikt Was nie uszanuje. (…) - mówiła. 

Myślicie, że dobrze zareagowała?

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

To niestety nie jest „film ze ścianki”. To próba obrażenia kobiety. Jeden z fotografów, skomentował moje przywitanie z kolegą fotografem słowami „nie takie dupy miał”....🤦🏼‍♀️ Reszta jest na filmie.... Pan przeprosił...bo chyba głupio mu się zrobiło, ze koledzy nie stanęli za nim murem, a wręcz byli zażenowani 🙄 Tylko niestety to przepraszam, mogłam sobie w buty wsadzić, bo po chwili, kiedy nie zapozowały mu do zdjęcia usiłował obrazić mnie w bardziej „wyszukany” sposób... Takie zachowania są powszechne i niestety tolerowane, a osoby, które to dotyka nie walczą o swoje dobre samopoczucie i godność! Kochani....szanujmy się 🙏🏼 Nawzajem i samych siebie !

Post udostępniony przez Blanka Lipinska (@blanka_lipinska)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

No cóż Kochani...MAMY TEN PIENIEK ! 💪🏼 Dziękuje Wam 🙏🏼 To Wasza nagroda, zasługa, to Wasz wybór. Nie ma mnie bez Was 🙏🏼 Dziękuje, że mogłam tam wczoraj stanąć, serce niemal rozerwało mi płuca, kiedy wyczytali moją kategorię 🤯 I nie wiem, czego bałam się bardziej...ze dostanę i będę musiała tam iść, i gadać, czy że nie dostanę, i będę zawiedziona 🙄 Poszłam niesiona szeptem prawdziwych pisarzy i satysfakcją, że oto ja, dziewczyna z Puław, laska, która przynajmniej w teorii nie umie pisać, odbiera literacką nagrodę 🏆 Za moim sukcesem stoi wiele osób. Wy, Wydawnictwo @wydawnictwo_agora , rodzina, przyjaciele, a także kobieta, która jest jak mój cień, moja straż przyboczna i manager @managment.agata . Dziękuje Ci kochanie za prace, przyjaźń i cierpliwość. Bez Ciebie nie byłabym tu gdzie jestem. Kocham Cię ❤️ Foto ons

Post udostępniony przez Blanka Lipinska (@blanka_lipinska)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nawet nie wiecie jaki to dla mnie ważny czas. Już za miesiąc zobaczycie to, nad czym pracowaliśmy przez ostatnie 10 miesięcy. Najpierw w marcu siedliśmy do scenariusza. Wszystko działo się w szalonym tempie 🙈 Później wybieranie lokacji, castingi, poprawki scenariusza, znowu castingi, trudności, wybory, problemy... Potem plan zdjęciowy i znowu wyzwania, nieoczekiwane sytuacje, przygody... To wszystko było dla mnie kompletną nowością 😮 Byłam jak dziecko wrzucone do świata dorosłych. Przedwczoraj pokazaliśmy Wam przedsmak. Trailer, do którego link znajdziecie w BIO. Do ostatnich minut walcząc o to, by to co zobaczycie w zwiastunie spełniło Wasze oczekiwania. Ale najważniejszy moment przyjdzie za miesiąc 🙈 7 lutego...to wtedy podsumujecie naszą prace. Nie spodziewajcie się zobaczyć powieść 1:1, to niemożliwie 🤷🏼‍♀️ A z racji tego, dam Wam więcej. To czego nie wiedzieliście, nie widzieliście, nie poczuliście. To ta sama historia...tylko oczami autora mądrzejszego o pięć lat. Czy będzie inna ? BĘDZIE ❤️ Czy będzie porywająca? BEEEDZIE !!! 🌪 Czy będzie zaskakująca ? FU*K YES ! 😈

Post udostępniony przez Blanka Lipinska (@blanka_lipinska)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj