News

Blanka Lipińska pozbyła się prezentu od Barona. Powód przeraża

Blanka Lipińska pozbyła się prezentu od Barona. Powód przeraża

Fot. screen Instagram.com/blanka_lipinska

Blanka Lipińska pozbyła się prezentu od Barona. Autorka bestsellerów wyjaśniła dlaczego to zrobiła. Powód przeraża.

Dlaczego Blanka Lipińska i Baron się rozstali? „Są rzeczy, które trudno wybaczyć” >>  

Blanka Lipińska i Aleksander Baron rozstali się w październiku 2020 roku po kilku miesiącach związku. Zanim doszło do zerwania, para chętnie dzieliła się z fanami m.in. relacjami ze wspólnych wakacji i romantycznymi zdjęciami.

Jakiś czas temu Blanka Lipińska dostała od swojego już byłego chłopaka prezent w postaci metamorfozy samochodu. Autorka serii 365 Dni jeździła autem pokrytym różowym, metalicznym lakierem. Od niedawna samochód nie ma już takiego odcienia, co wzbudziło spekulacje, że Blanka Lipińska pozbyła się prezentu od Barona, żeby nie pamiętać o dawnej miłości.

Dlaczego Blanka Lipińska zmieniła kolor samochodu?

Gwiazda postanowiła odnieść się do doniesień portali i wyjaśnić dlaczego tak naprawdę nie jeździ już różowym autem. 

Blanka Lipińska przerobiła 'pokój Barona'. Co tam powstało? >> 

(…) Pewnego dnia, kiedy wróciłam z Egiptu, jechałam z Centrum do domu. Nagle zwróciłam uwagę, że jedzie za mną samochód. (…) Był czarny i miał ciemne szyby. (…) Myślałam, że mi się wydaje. Zaczęłam więc jeździć po drodze po wszystkich rondach, ale samochód trzymał się mnie cały czas. Jechał za mną aż do Wilanowa. Ja się po prostu wystraszyłam. Zgubiłam w końcu ten samochód, serce mi waliło, weszłam do domu, zamknęłam się na cztery spusty i z płaczem tak naprawdę zadzwoniłam do mojego przyjaciela, a potem do menedżerki. (…) Tak wyglądał początek historii. Zapamiętałam tablice rejestracyjne tego samochodu (…), poprosiłam kumpli z policji, żeby go sprawdzili. (…) Okazało się, że to był paparazzi. I wtedy podjęłam decyzję o rozklejeniu samochodu. I nie miało to nic wspólnego z tym, jak piszą media plotkarskie, że pozbywam się prezentów od Alka Barona. Nie, ja się po prostu bałam. Bo ja jestem tylko człowiekiem. Napisałam trzy powieści erotyczne i zdają sobie sprawę z tego, że na świecie jest cała masa wariatów. I to jest bardzo, bardzo niesprawiedliwe, że ja musiałam się pozbyć prezentu, który mi się podobał, tylko dlatego, żeby czuć się bezpiecznie – powiedziała Blanka Lipińska na InstaStory.

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.