Reklama
placeholder
News

Eurowizja 2023: Blanka odniosła się do preselekcji w zagranicznych mediach. Jak radzi sobie z hejtem?

Eurowizja 2023: Blanka odniosła się do preselekcji w zagranicznych mediach. Jak radzi sobie z hejtem?

fot. youtube: Eurovision Song Contest

Reklama
Reklama
placeholder

Blanka odniosła się do negatywnych komentarzy, które otrzymała po swoim występie w finale polskich preselekcji do Eurowizji 2023, w wywiadzie dla brytyjskiego portalu. Co powiedziała?

Eurowizja 2023: ile Blanka zarobi za swój występ? Możecie się zdziwić >>

Eurowizja 2023: Blanka o preselekcjach w zagranicznych mediach

Blanka wygrała preselekcje do Eurowizji 2023 i została reprezentantką Polski z piosenką Solo. 67. edycja konkursu z jej udziałem odbędzie się 9, 11 i 13 maja w Liverpool Arena w Wielkiej Brytanii. W finale polskich preselekcji Blanka zdobyła łącznie 22 punkty, w tym 12 w wyniku głosowania jurorów i 10 od widzów. 23-latka szybko przekonała się, że wielu fanów Eurowizji nie chce, aby to ona była reprezentantką naszego kraju. W sieci nie zabrakło negatywnych komentarzy od osób, którzy prosili wokalistkę o rezygnację z udziału w konkursie. Internauci zorganizowali nawet petycję o to, aby to zdobywca 2. miejsca, Jann, który od początku był ich wyraźnym faworytem, pojechał do Liverpoolu zamiast Blanki.

Niedługo po preselekcjach Blanka udzieliła wywiadu, w którym poinformowała, że nie ma zamiaru rezygnować ze swojego udziału na Eurowizji i chce jak najlepiej dla Polski. Wokalistka zapewniła również, że z Jannem łączą ją przyjacielskie relacje:

Czuję się z tym różnie. Rozumiem to. Jakbym była fanką kogoś innego, też nie byłabym zadowolona, że jedzie ktoś inny. Oczywiście mówimy tu o Jannie. Jesteśmy z kompletnie dwóch światów muzycznych. On robi kompletnie inną muzyką, ja kompletnie inną. Mamy innych odbiorców. (...) Nie rozumiem aż tak przykrych słów. Chcę pokazać się jak najlepiej. Nie ma żadnego hejtu między mną a Jannem. Jesteśmy w przyjacielskiej relacji. Mam nadzieję, że ludzie zrozumieją, że chcę jak najlepiej dla Polski.

Blanka – od modelingu do Eurowizji 2023. Co wiemy o wykonawczyni Solo? >>

Na początku marca 2023 roku Blanka udzieliła kolejnego wywiadu o preselekcjach, tym razem dla brytyjskiego portalu o nazwie wiwibloggs. Reporter postanowił zapytać wokalistki, jak zareagowała na hejt ze strony internautów. Blanka nie ukrywa, że choć od finału polskich preselekcji minęło już trochę czasu, wciąż myśli o negatywnych komentarzach i nie jest jej łatwo. Mimo wszystko stara się jednak skupić na przygotowaniach do półfinałów Eurowizji:

Szczerze, to nie było miłe. Skłamałabym, mówiąc, że jest okej, bo nie jest. Próbuję przez to przejść i skupić się na tym, co mnie czeka. Zbliżają się półfinały, chcę się skoncentrować na przygotowaniach i cieszyć się każdą sekundą tej przygody.

Blanka: Solo - występ w finale polskich preselekcji 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama