Reklama
placeholder
News

Blanka w teledysku wykonawców Italodisco! To propozycja na Eurowizję 2024

Blanka w teledysku wykonawców Italodisco! To propozycja na Eurowizję 2024

fot. youtube: TheKolorsOfficial

Reklama
Reklama
placeholder

Zespół The Kolors zgłosił się na Eurowizję 2024. Wykonawcy hitowej piosenki Italodisco zaprosili do współpracy Blankę, która wystąpiła w teledysku do ich eurowizyjnego utworu. 

Blanka dzięki piosence Solo zajęła 19. miejsce w finale Eurowizji 2023. Otrzymała łącznie 93 punkty - w tym 12 od jury oraz 81 od widzów, a klip do jej hitowego utworu ma już ponad 66 milionów wyświetleń. Wokalistka niedawno miała okazję zaangażować się w kolejny projekt związany z Eurowizją, tym razem za sprawą włoskiego zespołu The Kolors. 

Eurowizja 2024: kto chce reprezentować Polskę? Zgłoszenia do preselekcji zostały zamknięte >>

Blanka w teledysku The Kolors

Blanka pojawiła się w teledysku The Kolors do utworu pod tytułem UN RAGAZZO UNA RAGAZZA. To właśnie tę piosenkę zespół zgłosił do włoskich preselekcji na Eurowizję 2024. Przypominamy, że 68. edycja konkursu odbędzie się 7, 9 i 11 maja w Malmö Arenie w Szwecji. Utwór The Kolors miał swoją premierę na początku lutego podczas pierwszego dnia Festiwalu Piosenki Włoskiej w San Remo. 

Bambi ogłosiła pierwszą trasę koncertową! Na liście 8 miast >>

Blanka pojawia się już na samym początku teledysku, zaraz po tym, jak na ekranie wyświetla się napis ''DANCE WORKOUT WITH BLANKA''. Nie da się ukryć, że wokalistka świetnie bawiła się na planie. Blanka miała okazję przeprowadzić trening i tym samym po raz kolejny zaprezentować swoje umiejętności taneczne.

Teledysk do eurowizyjnego utworu zespołu The Kolors z udziałem Blanki możecie zobaczyć poniżej:

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama